Konkurs dla poetów z regionu radomskiego i kozienickiego

2021-02-23 12:12 Karol Pakosz
Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe)

Kozienicki Dom Kultury zaprasza lokalnych poetów do wzięcia udziału w V edycji Regionalnego Konkursu Poetyckiego. Więcej o tym w naszym artykule.

Lokalni poeci znowu będą mogli się wykazać. Kozienicki Dom Kultury organizuje piątą edycje regionalnego konkursu poetyckiego. Jego uczestnikami mogą być pełnoletni artyści z regionu radomskiego i kozienickiego. Aby wziąć udział, należy zgłosić 3 swoje wiersze, które nie były publikowane i nagradzane. Dodatkowo muszą być one opatrzone godłem, czyli jednorazowym pseudonimem artystycznym.

Sam fakt, że w tym roku organizujemy piątą edycję tego konkursu, może świadczyć o tym, jak bardzo jest on potrzebny. Głównym jego celem jest promocja rodzimej twórczości poetyckiej. Dla wielu osób piszących poezję to świetna okazja, aby przełamać się i podzielić swoją twórczością z innymi. Chętnych do udziału nie brakuje.

Powiedziała nam Elwira Kozłowska, dyrektor Kozienickiego Domu Kultury. Prace konkursowe można nadsyłać do 2 marca, z kolei rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 20 marca. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie Kozienickiego Domu Kultury.

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16