Kolejne poradnie szpitala na Tochtermana wznawiają działalność - Które dokładnie?

2020-07-31 12:44
Radomski Szpital Specjalistyczny
Autor: Źródło: Radomski Szpital Specjalistyczny

Od 3 sierpnia będzie działać kolejne 7 poradni Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Kolejne przychodnie w Szpitalu na Tochtermana wznawiają swoją działalność. Od 3 sierpnia, czyli najbliższego poniedziałku będziemy mogli skorzystać z chirurgii ogólnej, proktologii, Stomatologii Zachowawczej, Ortodoncji, Protetyki, Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz Gruźlicy i Chorób Płuc. Chirurgia ogólna będzie udzielać tylko porad nie wymagających diagnostyki obrazowej.

Jak mówi Dorota Szczepanowska, przełożona pielęgniarek poradni specjalistycznych, wznowienie działalności odbędzie się z zachowaniem dotychczasowego reżimu sanitarnego:

Prosimy pacjentów o stosowanie się do zaleceń: zasłaniania nosa i ust czystą maseczką, dezynfekcji rąk i przychodzenia na wizytę nie wcześniej niż 15 minut przed wyznaczoną godziną. Każdy pacjent, osobiście lub telefonicznie musi odpowiedzieć na krótkie pytania z ankiety epidemiologicznej. Prosimy również, aby zgłaszający się pacjenci wchodzili do poradni wyznaczonymi drzwiami od strony prawej, nad którymi umieszczona jest kamera termowizyjna. Pomiar temperatury wszystkim osobom wchodzącym do budynku jest jednym z istotnych warunków zapewnienia nam wszystkim bezpieczeństwa.

Do odwołania nie będą przyjmować poradnie chorób naczyń, ortopedyczna, a także Hepatologiczna i Chorób Zakaźnych.