lekkoatletyka

Autor: radombiega.pl

Kolejne medale dla radomskich lekkoatletów

2021-02-23 10:09

Jeden złoty i dwa srebrne medale zdobyli radomscy zawodnicy podczas halowych Mistrzostw Polski U23 w Toruniu.

Pierwsze miejsce w skoku w dal zajął Dawid Krzemiński. Drugie miejsce w biegu na 400 m zajął Gabriel Mikołajewski. Srebrny medal na dystansie 60 m przez płotki zdobył Olgierd Michniewski. Tuż za podium uplasowali się kolejni zawodnicy: Martyna Kotwiła na 200 m, Natalia Wosztyl 400 m oraz Krzysztof Turski na 1500 m. Szóste miejsce w skoku w dal zajęła Aneta Rydz.

Przypomnimy w ubiegłym tygodniu dwa srebrne medale zdobyli zawodnicy RLTE Optima Radom podczas Mistrzostw Polski U18 i U20 w Toruniu. Wicemistrzostwa Polski w biegu na 3000 m zdobył Mateusz Gos. Natomiast wicemistrzostwo Polski w skoku w dal z wynikiem 5 metrów 66 cm zdobyła Julia Adamczyk.

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?