Kim naprawdę jest Putin?

i

Autor: FB/Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu

Kim naprawdę jest Putin? Na to pytanie odpowie w Miejskiej Bibliotece Publicznej Krystyna Kurczab - Redlich

2022-04-22 10:08

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie wokół dwóch książek dotyczących Rosji i jej prezydenta Władimira Putina. Jedna z nich to "Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina" oraz "Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie".

​Rosja, Ukraina, kim jest Włodymir Putin? Czy ma związki z państwem islamskim? Z jakiego powodu rozpoczął wojnę w Ukrainie? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas spotkania autorskiego Krystyny Kurczab Redlich oraz Piotra Brycza. - Spotkanie będzie krążyć wokół dwóch książek dotyczących Rosji i Putina - mówi Agnieszka Toruń z działu promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Spotkanie będzie krążyć wokół dwóch niezwykle aktualnych tematów - Rosji i Ukrainy. Podczas tego spotkania Krystyna Kurczab - Redlich autorka książki "Wowa, Wołodia, Włodimir. Tajemnice Rosji Putina" oraz znawczyni problematyki rosyjskiej ujawni nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Naszym gościem będzie również Piotr Brysacz, współautor książki "Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie".

Spotkanie autorskie już 26  kwietnia o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu przy ulicy Piłsudskiego 12. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły dostępne na stronie radomskiej książnicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE