Borki miejsce na plac

i

Autor: Wojciech Wójcikowski W tym miejscu będzie wodny plac zabaw

Jest firma, która podejmie się zaprojektowania i wykonania wodnego placu zabaw

2023-02-20 13:44

Wybrano firmę, która zajmie się wykonaniem wodnego placu zabaw przy zalewie na Borkach. Miejski Ośrodek rozstrzygnął drugi przetarg na tę inwestycję. Wybrana firma za ponad 2 miliony złotych ma zaprojektować i wykonać miejsce zabaw dla dzieci. Ma na to 9 miesięcy.

Przypomnijmy. Pierwszy przetarg na zaprojektowanie i wykonanie wodnego placu zabaw został przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłoszony w ubiegłym roku. Jednak nie udało się go rozstrzygnąć ze względu, że w budżecie nie zapisano wystarczających pieniędzy na tę inwestycję. Tym razem udało się wskazać firmę, która zajmie się pracami.

- Spółka MOSIR dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty. To oferta na kwotę 2 milionów 330 tysięcy złotych. Czekamy zgodnie z prawem czy dwie pozostałe firmy nie zgłoszą sprzeciwu do decyzji o rozstrzygnięciu przetargu. Jeżeli to nie nastąpi jeszcze w tym tygodniu podpiszemy umowę z wybraną firmą. Od tego czasu firma będzie mieć 9 miesięcy na zaprojektowanie i wykonanie prac - mówi Dariusz Osiej rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Wodny plac zabwa to jeden z projektów jaki będzie realizowany w ramach budżetu obywatelskiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE