Jest apelacja w sprawie śmiertelnego pobicia 33-latka

2021-09-24 10:54
Sąd Okręgowy i Sąd Rejonowy w Radomiu
Autor: Google (zdjęcie z 2017 r.)

Z wyrokiem nie zgadza się obrońca oskarżonego. Więcej o tym w artykule.

Jest apelacja w sprawie śmiertelnego pobicia 33-latka na podwórzu jednej z radomskich kamienic. Sąd skazał Adriana B. na 25 lat więzienia. Z wyrokiem nie zgadza się obrońca oskarżonego.

Przypomnijmy, Sytuacja miała miejsce w 2019 roku. Jak ustalili śledczy, mężczyźni poznali się u znajomych, gdzie pili alkohol. Nad ranem, udali się na stacji paliw a potem na podwórze kamienicy przy ul. Malczewskiego.

Jak pokazał monitoring, to właśnie tam Adrian B. Brutalnie pobił swojego znajomego. W ocenie prokuratury obrażenia 33-latka wskazywały, że ciosy były zadawane w takie miejsca i w taki sposób jakby miał zamiar go zabić.

Według biegłych psychiatrów, napastnik był poczytalny w chwili popełniania przestępstwa.​ W lipcu, Sąd Okręgowy w Radomiu skazał Adriana B. na 25 lat więzienia i 600 tys. zadośćuczynienia na rzecz krewnych zmarłego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE