Jak ma zmieniać się Grójec w ciągu następnych 10 lat? To zależy od mieszkańców

2020-07-31 13:19 Jakub Białczak
Grójecki magistrat wydał książkę
Autor: pixabay

To zależy między innymi od mieszkańców i ich odpowiedzi. Grójecki magistrat przeprowadza ankietę na potrzeby przygotowania Strategii Rozwoju Gminy do 2030 roku.

Magistrat dodaje, że liczy na jak największy odzew mieszkańców. Ankietę można wypełnić w sposób elektroniczny, lub też tradycyjnie na papierze. Mieszkańcy gminy maja na to czas do końca sierpnia. Link do formularza znajduje się na tu. Obecnie dokument wypełniło już 700 mieszkańców gminy Grójec.

Przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Grójec na lata 2021-2030. Jest to bardzo ważny dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat. Od tego zależeć będą szanse na pozyskanie dotacji, a co za tym idzie na rozwój naszej gminy - czytamy w komunikacie grójeckiego magistratu.

Ze względu na epidemię koronawirusa, grójecki magistrat zachęca do wypełnienia ankiety on-line i pomocy osobom, które samodzielnie nie mogą jej wypełnić. Papierowe druki będą dostępne też w urzędzie miasta. Badanie trwa kilka minut i jest anonimowe.

Ze względu na pandemię koronawirusa formularz ankiety dostępny będzie w formie elektronicznej. Zależy nam jednak, aby wszyscy mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat potrzeb gminy, dlatego też zachęcamy do pomocy w wypełnieniu ankiety przez osoby posiadające ograniczony dostęp do komputera. Ponadto tradycyjna (papierowa) wersja formularza dostępna będzie w Urzędzie Miejskim - informuje grójecki magistrat.

Tłumy na kąpielisku w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.