Influencerski TEAM X w Galerii Słonecznej! Czekają liczne niespodzianki!

2021-10-18 7:24
Influencerskich TEAM X w Galerii Słonecznej! Czekają liczne niespodzianki!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Jedna z najpopularniejszych formacji influencerskich TEAM X już wkrótce gościć będzie w Radomiu, a dokładniej w Galerii Słonecznej.

W dniu 23 października (sobota) zapraszamy na spotkanie na żywo z Moniką Kociołek i Julią Żugaj. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00-18.00 i zaplanowane jest w kilku miejscach galerii. Na scenie głównej (wejście od ul. Struga) Influencerki opowiedzą Wam jak rozpocząć przygodę z Tik Tokiem, czy YouTubem, posłuchacie wywiadów, a nawet zrobicie sobie wspólne zdjęcie. Dodatkowo planowane są konkursy z nagrodami. W pobliżu sceny powstanie stoisko z prezentami od Teamu X dla tych, którzy w dniu eventu dokonają zakupów na min. 250 zł (na 3 paragonach maksymalnie). Takich zestawów prezentów jest 100 sztuk i warto ustawić się po nie w kolejce. W skład jednego zestawy wchodzą: perfumy Teamu X o pojemności 30 ml, damski – Natsu/Pati/Julka/Monika lub męski – Day/Night, opaska materiałową z logiem Teamu X oraz tatuaż z autografami Teamu X. Prezenty w akcji paragonowej wydawane są osobom pełnoletnim, więc jeśli nie będzie z wami rodzica, a chcecie zawalczyć o pamiątkę z eventu, to warto mieć ze sobą proste oświadczenie ze zgodą rodzica lub opiekuna prawnego na samodzielne odebranie nagrody.

Dla 4 osób z najwyższymi kwotowo paragonami przygotowane są nagrody specjalne. Za zajęcie I i II miejsca: Karta Podarunkowa Galerii Słonecznej o wartości 500 zł, za zajęcie III i IV miejsca spotkanie Meet&Greet z Influencerkami, czyli 15 minut wspólnej rozmowy i zdjęć poza sceną.

Pierwszy raz w programie wydarzenia pojawi się możliwość wspólnych zakupów z Influencerkami, Każda z dziewcząt spędzi ok 2,5 godziny chodząc po wybranych sklepach. Ten czas może poświęcić Wam na pomoc w zakupach. Lista sklepów i czasowy harmonogram wizyt zostanie opublikowany na stronie www.galeriasloneczna.pl w dniu 20 października 2021. Warto śledzić również stronę Facebook Galerii Słonecznej i na bieżąco sprawdzać, co interesującego dla Was i waszych znajomych znajduje się w planach wydarzenia.

Artykuł sponsorowany