meb

i

Autor: Materiały prasowe

Idealne meble do pokoju dziecięcego i nie tylko? To musi być firma Meblik

2022-06-20 14:59

Planujesz kupno domu lub mieszkania? A może chcesz zmienić wystrój wnętrz, które Cię otaczają? W takim razie nowe meble będą obowiązkowym punktem! Sprawdź, co może zaoferować Ci Meblik - dzięki nim urządzenie także pokoju dziecięcego nie będzie problemem.

Budowa domu czy remont mieszkania to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. To właśnie wtedy tworzymy sami, bądź też z najbliższymi wymarzone miejsce, w którym spędzimy najbliższe lata. Ważne, by czuć się w nim dobrze oraz bezpieczne. Dom bowiem to nie tylko budynek, ale także miejsce, do którego po ciężkim dniu wracamy, by móc odpocząć i się zrelaksować.

Jednak samo postawienie domu to nie wszystko. Istotne jest również jego wykończenie. Podobnie ma się z mieszkaniem. Otaczające nas wnętrza mają bowiem wpływ na nasz nastrój, samopoczucie, a nawet sen. Warto więc dobrze wcześniej zaplanować i przemyśleć, jak mają wyglądać pokoje, łazienka czy kuchnia.

Niewątpliwie obowiązkowymi elementami w nowym domu, czy też w mieszkaniu, które może nie budujemy, ale chcemy na przykład odświeżyć, są meble. Firma Meblik oferuje szeroki zakres produktów, które idealnie sprawdzą się w naszych czterech kątach. Dlaczego akurat je warto wybrać?

meblik

i

Autor: Materiały prasowe

Meble firmy Meblik są tak zaprojektowane, by służyć przez wiele lat. Wszystkie produkty są projektowane oraz produkowane w Polsce. Klienci od wielu lat doceniają ich jakość. Do produkcji mebli używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Co więcej, w ofercie znajdziemy także meble dla dzieci! Właściciele firmy dobrze wiedzą, że meble w pokoju dziecięcym muszą wiele znieść, dlatego elementy malowane są utwardzane światłem UV. Dzięki temu produkty są bardziej wytrzymałe oraz łatwiej utrzymać je w czystości. Dodatkowe farby wykorzystywane do malowania spełniają europejskie normy i wymogi bezpieczeństwa określone dla zabawek. A to oznacza, że są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych.

meblik

i

Autor: Materiały prasowe

Co więcej, firma ozdabia fronty techniką grawerowania, dzięki czemu meble są ciekawsze i wielowymiarowe. W ofercie Meblik znajdziecie nie tylko kolekcje, ale nawet całe linie mebli. Wszystkie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. To tylko potwierdza, że meble spełniają wszystkie wymogi stawiane produktom przeznaczonym dla dzieci w różnym wieku.

Firma Meblik działa na rynku od 16 lat. Jak powstała? Dwóch przyjaciół - studentów i rodziców doszło do wniosku, że na rynku brakuje mebli dla najmłodszych. Bezpiecznych, ale też takich, które będą mogły zmieniać się wraz z dziećmi. Meblik jako jedna z pierwszych firm na rynku stworzyła kolekcję mebli dziecięcych, a następnie młodzieżowych. Dodajmy, że firma działa nie tylko w Polsce, ale także za granicą, m.in. na Litwie, Łotwie, Ukrainie czy na Węgrzech.

meblik

i

Autor: Materiały prasowe

Całą ofertę firmy Meblik można znaleźć na stronie internetowej. Warto również odwiedzić sklep stacjonarny Meblomax w Radomiu przy ul. Czystej 4. Znajdziemy tam produkty firmy Meblik, będziemy mogli przyjrzeć się im bezpośrednio oraz sprawdzić ich funkcjonalność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE