puszka 31 finału WOŚP

i

Autor: AD

Grójec i Białobrzegi zagrały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Ile już uzbierano?

2023-01-30 15:47

Ponad 84 tysiące 157 złotych - to kwota jaką już wpłacił białobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestowali i starsi i młodsi. W Grójcu i okolicach do puszek wpadło ponad 120 tysięcy.

W Białobrzegach i okolicach kwestowało 110 osób. Wśród wolontariuszy był ośmioletni Marcel, który urodził się z wadą serca. W poprzednich latach w różnych akcjach charytatywnych organizowano zbiórki na leczenie chłopca. W tym roku to on postanowił pomóc chorym dzieciom i dzielnie wyruszył z puszką z czerwonym serduszkiem. W Białobrzegach po dwuletniej przerwie wrócił też koncert. Na scenie hali sportowej prezentowały się lokalne placówki oświatowe oraz szkoła tańca. Koncerty odbywały się też w Grójeckim Ośrodku Kultury. Były też pokazy taneczne. W Grójcu i okolicznych miejscowościach zebrano 120 947 zł. Kwestowało 85 wolontariuszy. Najstarszy miał 72 lata, najmłodszy - 7.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE