Kultura

Grali dla Adama i Marii!

2023-03-27 9:41

W piątkowy wieczór z Domu Kultury Idalin wybrzmiały cięższe brzmienia i nie tylko by wspomóc odbudowę domu po pożarze. Więcej o tym w artykule.

Trzy zespoły i jeden cel - pomoc dla ludzi w potrzebie. W ostatni piątek, 24 marca w Domu Kultury Idalin odbył się charytatywny koncert "Gramy dla Adama i Marii". Obojgu spalił się dom, a celem akcji było zapewnienie wsparcia przy jego odbudowie, a także przy rehabilitacji pana Adama który doznał poparzeń podczas pożaru. Podczas koncertu, na scenie mogliśmy usłyszeć trzy zespoły: Crossroad, 3po3 i Rapto Łapto.

Granie na scenie daje dużo radości a kiedy jeszcze połączy się to z możliwością pomocy to jest to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogą się wydarzyć. Bardzo się cieszymy że mogliśmy tu być i zagrać naszą muzykę która jest częścią naszego życia. - Powiedział Patryk Leszczyński z grupy Crossroad.

Zapytaliśmy widownię o wrażenia z koncertu:

Jest świetny klimat i bawimy się bardzo dobrze. Pierwszy raz z nami jest nasza 10-letnia córka i widać już po niej że będzie z nami częściej na tego typu koncertach.

Przyjechałyśmy dla naszej koleżanki. Koncert jest dla jej rodziców i chciałyśmy żeby to była taka niespodzianka. Zabawa super, można było poskakać, pokrzyczeć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE