ESKA Dowozi w Radomiu! Dołącz do naszej zabawy! Sprawdź kto zgarnął szamę i eskowy box!

2021-05-28 14:30

„ESKA Dowozi w Radomiu!”. Zaproś nas do siebie, a my zrobimy Ci dzień! To już półmetek naszej zabawy! Jeśli chcecie żeby nasza ekipa odwiedziła i WAS i zrobiła Wam dzień wypełnijcie nasz formularz zgłoszeniowy, a My zrobimy wam dzień! Przyjedziemy i do was z pomarańczową energią i Eskowym Boxem a także szamką od Karczmy BANKRUT!

Eska dowozi w Radomiu z Karczmą BANKRUT

Naszym ostatnim laureatem jest Sebastian, który na co dzień pracuje jako spawacz TIG. Jak sam, ze względu na swoją pracę wiele czasu spędza z naszym Radiem i jest to nawet 16 godzin słuchania Eski! Z racji że złapaliśmy się z laureatem po jego pracy, zapewniliśmy mu na obiad szamke do Yami Sushi i boxa pełnego eskowych gadżetów. Jednocześnie był to już ostatni laureat Eska Dowozi. Dziękujemy że byliście z nami cały maj, gdzie mogliśmy zrobić wam dzień prezentami i zobaczyć wasze uśmiechnięte buźki!

ESKA Dowozi w Radomiu: Sebastian, który słucha nas prawie każdego dnia

Naszym kolejnym laureatem jest Katarzyna która na co dzień pomaga ludziom wrócić do zdrowia. Powiedziała nam że zarówno ona jak i jej koleżanki z pracy lubią dobrze zjeść w przerwach między zajmowaniem się kolejnymi pacjentami, dlatego postanowiliśmy wzmocnić je szamką od Yami Sushi, a dodatkowo dostarczyliśmy boxa pełnego eskowych gadżetów!

Eska Dowozi w Radomiu: Katarzyna, słuchaczka radia, która na co dzień pomaga ludziom wrócić do zdrowia

Tym razem odwiedziliśmy Kamila w jego domu, który miał bojowe zadanie opiekowania się swoim 2-letnim bobasem. Na co dzień jest nauczycielem, a dodatkowo uczy pływania na basenie. Można o nim wręcz powiedzieć że jest jednoosobową armia, ale jak zawsze może liczyć na swoją żonę, z którą zje szamke od Yami sushi. Oczywiście nie mogło zabraknąć Eskowego boxa pełnego gadżetów!

ESKA Dowozi w Radomiu: Kamil, nauczyciel pracujący z młodzieżą

Naszym kolejnym laureatem jest Wiktor. Na co dzień pracuje jako kurier, z kolei jego koledzy na sortowni paczek często sobie żartują gdy wyjeżdża żeby przywiózł im coś na ząb. Tym razem zrobił im niespodziankę dzieląc się z nimi szamką od Yami Sushi i Eskowymi gadżetami:

Wiktor - Kurier rozwożący paczki, który chciał zaskoczyć swoich kolegów

Tym razem odwiedziliśmy Rafała, który na co dzień pracuje z młodzieżą jako opiekun świetlicy. Zarówno jego współpracownicy jak i on sam uważa się za pozytywnie zakręcona osobę przy której zawsze jest wesoło. Po naszym telefonie specjalnie zrobił dodatkowe miejsce na szamke. Dlatego nie było innej opcji jak dowieźć mu box z naszymi gadżetami jak i jedzenie od "Yami Sushi".

Eska Dowozi w Radomiu: Rafał, opiekun młodzieży na świetlicy

Naszym kolejnym laureatem w akcji Eska Dowozi w Radomiu jest Maciek, który pracuje na radomskim lotnisku. Maciek obiecał nam, że jeśli odwiedzimy własnego jego to pierwsze samoloty z Sadkowa wylecą wcześniej niż jest to zaplanowane :) Wpadliśmy więc na plac budowy, żeby trochę podgonić robotę:) Eskowy box i szama od "Karczmy Bankrut" dodały Maćkowi powera do pracy!

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Tym razem wylądowaliśmy na placu budowy radomskiego lotniska u Maćka

W czwartek, 20 maja odwiedziliśmy Kasię, która pracuje w biurze. Jak nam powiedziała, w tym tygodniu wróciła do pracy stacjonarnej, a wcześniej pracowała zdalnie, z domu. Jak Kasia zareagowała na naszą niespodziankę? Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Kasia, która pracuje w biurze

Naszą kolejną laureatką w zabawie Eska Dowozi jest Lenka, która zbyt intensywnie świętowała otwarcie gastronomii :) Postanowiliśmy zawieść jej naszą eskową energię ukrytą w Eskowym Boxie i małe co nieco od Karczmy Bankrut!

DZIŚ RATUJEMY LENKE

Z naszym Eskowym boxem i szamą od "Karczmy Bankrut" byliśmy już u studentki Klaudii, kosmetyczki Martyny, czy fizjoterapeuty Pawła, a 18 maja na Zamłyniu łapaliśmy zabieganą mamę- Ewę. Bycie mamą "trudna sprawa" ;) To nie lada wyzwanie, żeby wszystko ogarnąć na czas! Więcej w naszym materiale wideo!

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Ewę, zabieganą mamę, łapaliśmy na Zamłyniu

W poniedziałek 17 maja nasz Eskowy box i szamka od Karczmy Bankrut powędrowały do Martyny- najfajniejszej kosmetyczki na Kapturze. Nasza nagrodzona to manicurzystka, która obiecała Sandrze najbardziej pomarańczowe Eskowe pazurki! Zobaczcie naszą dostawę w materiale video!

Eska dowozi w Radomiu - byliśmy u Martyny - najfajniejszej kosmetyczki na Kapturze

W piątek, 14 maja nasza eskowa ekipa odwiedziła Pawła, który jest fizjoterapeutą. Paweł zgłosił się do nas na eska.pl, pisząc w zgłoszeniu, że "naprawia ludzi"! Odwiedziliśmy go w miejscu pracy, robiąc niemałą niespodziankę zarówno jemu, jak i jego ekipie, z którą pracuje. Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Fizjoterapeuta Paweł

W czwartek 13 maja z Eskowym Boksem dotarliśmy aż do Wsoli do Maćka, który pracuje jako tokarz i często zajęty pracą nie ma czasu zjeść. Maciek tym razem nie głodował w pracy bo zgarnął Sushi z Yamisushi! Maciek również bardzo miło nas zaskoczył i przygotował dla nas niespodziankę! Jaką? Posłuchajcie!

ESKA DOWOZI: We Wsoli odwiedziliśmy Maćka, który jest tokarzem!

W środę, 12 maja sushi i eskowe gazety trafiły do Ani. Ania jest fryzjerką męską, która lubi to co robi. Ania bardzo ucieszyła się z naszej niespodzianki. Posłuchajcie:

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Fryzjerka Ania

We wtorek, 11 maja zrobiliśmy dzień Klaudii, która jest cukierniczką! Jak przyznała w zgłoszeniu, nigdy niczego nie wygrała, więc wpadliśmy do niej z sushi od Yamisushi w Radomiu i z boxem pełnym eskowych gadżetów. Posłuchajcie reakcji Klaudii:

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Cukierniczka Klaudia

W poniedziałek, 10 maja nasza eskowa ekipa odwiedziła studentkę Klaudię, która mieszka na lotnisku. Klaudia bardzo interesuje się samolotami, kocha je podziwiać, a tę pasję zaszczepił w niej tata, który, jak nam zdradziła jest żołnierzem. Klaudia chciała iść w jego ślady, ale ostatecznie chciałaby pracować w przedszkolu. Posłuchajcie jak Klaudia zareagowała na naszą niespodziankę:

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Studentka Klaudia

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ ZABAWIE?

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Radom 106,9 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Radom. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Radomia i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.