Radomiak Radom

i

Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Dziś Radomiak zagra z Wartą Poznań

2021-08-20 9:29

Będzie szansa powalczyć o kolejne punkty i zaprezentować się przed własną publicznością. Dziś Radomiak Radom zagra na Narutowicza z Wartą Poznań w piątej kolejce Ekstraklasy.

Piłkarze wrócą na boisko po przerwie spowodowanej przełożonym meczem z Rakowem w czwartej kolejce Ekstraklasy. Do gry gotowy jest Louis Machado, który miał kontuzję. Nie zagra na pewno Felipe Nasciemento, który pauzuje za czerwoną kartkę w meczu z Legią.

- Zeszły mikrocykl to były przygotowania do meczu z Rakowem. Trenowaliśmy, oglądaliśmy spotkania. Dwa dni przed meczem dowiedzieliśmy się, że tego meczu nie będzie i musieliśmy zmodyfikować swoje plany. Nie udało nam się znaleźć żadnego spraingpartnera i przeprowadzić gry kontrolnej. Robiliśmy jakaś grę o wewnętrzną. Teraz przygotowujemy się do meczu z Wartą Poznań. Dla piłkarzy dla sztabu jest to ważny mecz. Każdy ma świadomość, że w meczach barażowych nie byliśmy zespołem gorszym, a zostaliśmy gdzieś tam skrzywdzeni. Grając w pierwszej lidze w Wartą mieliśmy słabe wyniki i musimy zrobić wszystko, żeby odwrócić te statystyki. Warta to jest trudny przeciwnik, ale u nas do pokonania - mówi Dariusz Banasik trener Radomiaka Radom.

Radomiak Radom po 4 kolejkach w Ekstraklasie ma na swoim koncie wygraną, remis i porażkę. Jak będzie tym razem? Początek meczu w Wartą o 20:30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE