krokusy w parku Leśniczówka

i

Autor: Zakład Usług Komunalnych

budżet obywatelski

Czuć wiosnę w parku Leśniczówka!

2023-03-24 13:44

Zakład Usług Komunalnych zamontował sześć pergoli w parku Leśniczkówka. To w ramach zwycięskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego z puli do 50 tysięcy złotych.

Park Leśniczówka stroi się na wiosnę. Zakład Usług Komunalnych zamontował tam sześć pergoli. Stanęły także donice z różami. To wszystko w ramach Budżetu Obywatelskiego Radomia.

Stoi już sześć pięknych pergoli, obok nich stoją donice, a w tych donicach posadzone zostały róże, które będą się pięły wzdłuż tych pergoli, żeby zrobił się w tym miejscu taki piękny anturaż. Oprócz tego pojawią się także ławki wiedeńskie, a także nowe kosze na śmieci - powiedział Marcin Gutkowski z Zakładu Usług Komunalnych.

Przypomnijmy, w tym roku wiosną w radomskich parkach nie pojawią się także sokolnicy, którzy płoszyli ptactwo. Wynika to ze zmniejszonej populacji gawronów w Radomiu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE