Baśnie z 6 stron świata - Indiańskie opowieści dla dzieci

i

Autor: FB/Fiia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej

Baśnie z 6 stron świata - zbliża się kolejne spotkanie z opowieścią

2022-04-14 11:44

Baśnie z 6 stron świata - filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu zaprasza na kolejne spotkanie z opowieścią. Tym razem opowiadacze będą przybliżać uczestnikom wydarzenia historie i zwyczaje Indian Ameryki Północnej.

Tipi, bębny i Indianie - filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu opowieści z 6 stron świata. ​- Dzieciaki zapoznają się z opowieściami z Ameryki Północnej - mówi Dariusz Wróbel, z filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Zabierzemy dzieciaki do świata opowieści, mitów, legend, podań, baśni Indian Ameryki Północnej, a więc niesamowite historie o zwierzętach, o młodych wojownikach, o tym jak świat wyglądał zanim stał się takim jakim jest teraz.

Opowieści Indiańskie już 19 kwietnia o godzinie 10 w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Szczegóły dostępne na stronie placówki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE