Aby dotrzeć ze swoimi pomysłami do szerszej publiczności zapukali do naszych drzwi [AUDIO]

2020-09-16 16:10 Jakub Białczak
radom z okna
Autor: Jakub Białczak

Mowa o autorach projektów do Budżetu Obywatelskiego. Dobiega końca głosowanie na najlepsze pomysły, a my podsumowujemy propozycje gości naszej anteny.

Ostatnie dni pozostały na głosowanie w Budżecie Obywatelskim Radomia. Swoich faworytów można wskazać do 20 września. Głosować można on-line na stronie konsultacje.radom.pl, lub w 5 stacjonarnych punktach do głosowania. My przypominamy o pomysłach o których autorzy zdecydowali się opowiedzieć na naszej antenie. Remont w parku im. Tadeusza Kościuszki, czy terenowe trampoliny, to pomysły pani Ewy Suwały.

Ewa Suwała o zgłoszonych przez siebie projektach do BO

Każdego roku radomianie mogą zagłosować na projekty rozwijające infrastrukturę rowerową. To dzięki Bractwu Rowerowemu z Radomia. Co w tym roku proponują cykliści? O tym Sebastian Pawłowski.

Sebastian Pawłowski o projektach Bractwa Rowerowego

Oddając głos na ten projekt można uratować komuś życie. Instalacje kilkudziesięciu defibrylatorów AED w Radomiu proponuje Grzegorz Szałas ze stowarzyszenia BHP z Radomia.

Grzegorz Szałas o projekcie Stowarzyszenia BHP z Radomia

Swoje propozycje do budżetu obywatelskiego przygotował też szpital miejski i pogotowie. Mówi Elżbieta Cieślak, rzecznik prasowy lecznicy przy Tochtermana.

Elżbieta Cieślak o projektach szpitala miejskiego i pogotowia
Postęp prac przy budowie lotniska w Radomiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.