Wypadek na stoku w Przemyślu. Ranna nastolatka trafiła do szpitala

2022-01-20 16:04
Wypadek na stoku w Przemyślu. Ranna nastolatka trafiła do szpitala
Autor: Pixabay

Zimowa aura zachęca do spędzania wolnego czasu na stokach narciarskich. Niestety dla 15-letniej mieszkanki Krakowa, wczorajszy wyjazd na narty, zakończył się pechowo. Podczas zjazdu ze stoku najechał na nią 41-letni narciarz. Nastolatka z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala.

Wczoraj po godz. 15, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na stoku narciarskim w Przemyślu doszło do zdarzenia, w którym ucierpiała 15-letnia mieszkanka Krakowa. Policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec Lubaczowa, podczas zjazdu ze stoku, nie zachował ostrożności i nagle najechał na 15-latkę.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyśl: Szpital Wojewódzki prosi o pomoc rzeczową dla pacjentów [FOTO]

Narciarz miał alkohol we krwi

Oboje przewrócili się. Nastoletnia mieszkanka Krakowa, z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, została przewieziona przez ratowników medycznych do szpitala na badania. 41-latek został poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, miał w organizmie 0,36 promila. Policjanci wyjaśniać będą dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Załamanie pogody na Podkarpaciu przyszło w kilka minut
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE