Włodzimierz Bodnar we włoskim Senacie!

2021-09-16 10:32
Bodnar we Włoszech
Autor: Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/Na zdjęciu Włodzimierz Bodnar i Robert Malone, uznany wirusolog i immunolog twórca technologii mRNA.

Przemyski lekarz, pediatra i pulmonolog, Włodzimierz Bodnar, został zaproszony przez włoski senat do dyskusji w posiedzeniu na temat skutecznego leczenia COVID-19.

W konferencji w Rzymie wzięło udział wielu lekarzy z całego świata, a Włodzimierz Bodnar był jedynym lekarzem z Polski.

Istotnym punktem programu był wykład W. Bodnara, na temat osiemnastu ostatnich miesięcy leczenia COVID-19 i stosowania amantadyny.

Celem posiedzenia – jak pewnie nietrudno się domyślić- było wypracowanie skutecznych terapii w leczeniu zakażeń SARS-CoV-2

- W Polsce i wielu krajach świata nie rekomendowano żadnego leczenia w pierwszym etapie choroby COVID-19. Pacjent trafiał na izolację, nie miał możliwości leczenia ani badania na pierwszym etapie, (…) a w szpitalach też nie było żadnego udowodnionego leczenia przeciwwirusowego. - mówił w swym wystąpieniu Włodzimierz Bodnar. - Uważaliśmy całkiem inaczej. Na pierwszym etapie otworzyliśmy przychodnię dla wszystkich pacjentów. Uważaliśmy, że w tej chorobie podstawą jest badanie pacjenta na pierwszym etapie i szybka diagnostyka oraz wdrożenie jak najszybciej leczenia przyczynowego, leczenia, które hamuje replikę wirusa.

W marcu 2020 roku poinformowałem Ministerstwo Zdrowia w Polsce o potencjale leczniczym amantadyny. Do terapii skutecznego leczenia choroby COVID-19 zastosowałem chlorowodorek amantadyny. Lek tani, o udowodnionej skuteczności przeciwwirusowej, doskonale przebadany i stosowany od pięćdziesięciu lat na rynku, o znanych działaniach niepożądanych i przeciwwskazaniach.  - mówił podczas konferencji Włodzimierz Bodnar. - W ostatnich miesiącach mamy coraz liczniejsze dowody o skutecznym potencjale amantadyny w leczeniu COVID-19. Mamy liczne publikacje z badań in-vitro i in vivo amantadyny oraz dowodów wyleczeń pacjentów (...)

W naszej przychodni przebadaliśmy ponad 4000 pacjentów i opracowaliśmy unikatowy schemat leczenia amantadyną (…) W czasie terapii można zauważyć niesamowita dynamikę cofania się zmian zapalnych! Ze statystyk naszej bazy pacjentów wynika, że uzyskaliśmy spadek śmiertelności o 90% , a zespołów pocovidowych o ponad 95% (…)

Uważamy, że amantadyna jest jednym z niewielu znanych leków na świecie o takim dużym potencjale hamowania wirusa, gdyby to od nas zależało, wprowadzilibyśmy amantadynę natychmiast do leczenia COVID-19. Uważamy, że dzięki amantadynie można spokojnie kontrolować tę chorobę i leczyć bez przeszkód.

Bodnar we Włoszech
Autor: Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/ Na zdjęciu: Po prawej Oswaldo Castañeda, reumatolog z Peru, w środku George Fareed, lekarz z Kalifornii oraz Włodzimierz Bodnar.

- Jest to kolejny przykład poświęcającego się lekarza, któremu trzeba pozwolić praktykować medycynę, tworzącego ogromny wpływ na chorobę i leczenie pacjentów. - powiedział dr Robert Malone, uznany wirusolog i immunolog twórca technologii mRNA.

Poradnik zdrowie - różnica między COVID-19 a przeziębieniem i grypą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE