Weź udział w ankiecie dotyczącej jakości życia w Przemyślu!

2020-05-21 15:06 Anna Cichy
ankieta
Autor: Pixabay

Z taką prośbą zwraca się do mieszkańców nadsańskiego miasta prezydent, Wojciech Bakun.

Badanie ankietowe do którego zachęca włodarz naszego miasta jest ściśle związane z przystąpieniem miasta Przemyśla do projektu „Rozwój Lokalny", finansowanego ze środków Funduszy norweskich i EOG 2014 - 2021, którego głównym celem jest wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej poprzez podniesienie jakości środowiska naturalnego i standardu życia mieszkańców.
Ten program skierowany jest do małych i średnich miast i ma na celu wsparcie ich rozwoju i ograniczenie negatywnych zjawisk rozwojowych.


- Wasz głos i wasze opinie są niezmiernie ważne w ubieganiu się miasta o środki na usprawnienie pracy samorządu oraz realizację inwestycji mających na celu poprawienie jakości życia w mieście oraz podniesieniu atrakcyjności inwestycyjnej Przemyśla.- twierdzi prezydent Wojciech Bakun.


To tylko kilka chwil i kilka kliknięć, a dzięki waszemu wkładowi w ankietę jej wyniki pozwolą na ocenę czynników warunkujących prowadzenie działalności gospodarczej w naszym mieście, co pozwoli zidentyfikować obszary wymagające współdziałania z samorządem.
Będą pomocne przy podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości naszego miasta oraz pozwolą lepiej dostosować politykę miejską do potrzeb Przedsiębiorców, Mieszkańców i Turystów.

COŚ DOBREGO #18

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.