Niebezpieczny wypadek w Duńkowiczkach. Samochód dachował

i

Autor: Podkarpacka Policja

W Duńkowiczkach dachował samochód. W środku były cztery osoby

2022-09-06 15:09

Policjanci z Przemyśla zostali poinformowani o wypadku, do którego doszło w miejscowości Duńkowiczki. Jak się okazało kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad samochodem. Pasażerowie podróżujący wraz z mężczyzną nie doznali obrażeń.

W poniedziałek policjanci z Przemyśla zostali powiadomieni, że w miejscowości Duńkowiczki doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego. Ci ustalili przebieg zdarzenia.

- Kierujący autem, jadąc od strony Jarosławia w kierunku Przemyśla, przejeżdżając przez miejscowość Duńkowiczki nie dostosował prędkości do warunków ruchu i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w przydrożne drzewo, a następnie dachował - informuje policja. 

Zabójstwo w Krakowie: w zaroślach przy torach kolejowych w pobliżu ulicy Chełmońskiego znaleziono ciało 27- letniego mężczyzny

Samochodem kierował obywatel Armenii. Jechało z nim trzech pasażerów

Kierowca samochodu był obywatel Armenii. Z raną głowy został przetransportowany przez karetkę pogotowia do szpitala. Po zaopatrzeniu rany został zwolniony. Autem podróżowało jeszcze trzech pasażerów, którzy nie ucierpieli w zdarzeniu. Jak ustalili mundurowi kierujący pojazdem był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE