Trwa nabór do CK OFF w Przemyślu [audio]

2020-07-28 13:30 Anna Cichy
ck off
Autor: Centrum Kulturalne w Przemyślu

Przemyskie Centrum Kulturalne po raz czternasty organizuje Festiwal Kina Niezależnego CK OFF. W tym roku – online. Festiwal odbędzie się 25 i 26 września.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Etap pierwszy: Komisja Kwalifikacyjna dokonuje selekcji filmów, których zgłoszenia spełniają wymogi formalne. Etap drugi: prezentacja filmów online w dniach 25 i 26 września 2020 roku w oficjalnych kanałach internetowych organizatora (YouTube, Facebook, strona WWW) i poddanie ich ocenie jury i publiczności.

Festiwal jak co roku skierowany jest do twórców niezależnych oraz studentów i absolwentów kierunków filmowych. Organizatorzy czekają na filmy fabularne, dokumentalne i animowane. Zgłoszenia filmów są bezpłatne, mówi jeden z organizatorów festiwalu Piotr Bałajan:

- Film nie może przekraczać 30 minut, twórcy muszą być pełnoletni, a filmy muszą być zrealizowane w języku polskim , lub posiadać w tym języku napisy. Na filmy czekamy do 14 sierpnia. Jak co roku, na najlepsze filmy czekają statuetki i nagrody finansowe.

Dodatkowo każdy pełnoletni twórca może zgłosić maksymalnie 3 filmy. Autor akceptując Regulamin Festiwalu wyraża zgodę na umieszczenie jego filmu na koncie Organizatora na platformie wideo (np. youtube, vimeo) oraz w mediach społecznościowych i stronie www na czas trwania XIV Festiwalu Kina Niezależnego w Przemyślu CK OFF.

Filmy i karty zgłoszeniowe należy wysłać drogą elektroniczną na adres ckoff@ck.przemysl.pl, w temacie maila wpisując: XIV Festiwal Kina Niezależnego CK OFF
Termin zgłoszeń: 14 sierpnia.

Więcej szczegółów, kartę zgłoszeniową i regulamin znajdziecie TUTAJ

Do udziału w festiwalu zaprasza jeden z organizatorów, Piotr Bałajan, POSŁUCHAJCIE:

Nabór do CK OFF
Ta roślina zagraża życiu i zdrowiu. Uważajcie na barszcz Sosnowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.