Skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów? Pomoże trening EMS w Diamond Club!

2021-09-24 8:30
ems
Autor: Materiały prasowe

Masz nadprogramowe kilogramy? Zmagasz się z bólami w kręgosłupie? Mamy coś dla Ciebie! To treningi EMS, których możesz spróbować w Diamond Club. Na czym dokładnie one polegają?

W ostatnim roku przytyłeś? Efektem jest gorsze samopoczucie i bóle kręgosłupa? Chcesz to zmienić? Borykasz się jednak z brakiem czasu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Diamond Club oferuje 20 minutowy trening personalny EMS i to tylko jeden raz w tygodniu. Jego efekty są zdumiewające, a dodatkową korzyścią jest spora oszczędność czasu. Specjalnie dla Was, udało nam się porozmawiać z menadżerem, trenerem Diamond Clubu Markiem Kowalczykiem, który wytłumaczy czym dokładnie jest trening EMS.

Czy mógłby Pan wyjaśnić na czym dokładnie, polega trening personalny EMS?

Tak, oczywiście. Zasadniczo polega on na napięciu mięśni. W treningu EMS wykorzystujemy impulsy, jeden z nich wędruje z mózgu do mięśni (aby te mięśnie napiąć), a kolejny impuls wędruje z konsoli do elektrod, które są umieszczone na ciele osoby ćwiczącej i tak dochodzi do stymulacji mięśni.

Panie Marku po pandemii dużo ludzi przytyło, a tym samym nabawiło się bólu kręgosłupa. Proszę podpowiedzieć, jak możecie im pomóc?

Tak to nasz konik. Uwielbiamy pomagać, a podczas treningu EMS pracujemy na mięśniach głębokich. Podczas jednego treningu EMS ćwiczymy 90% partii ciała. Klubowicze, którzy przychodzą do nas z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa w bardzo krótkim czasie (tj.2-4 treningi) zaczynają odczuwać ulgę, bóle zmniejszają się. Więcej sesji przekłada się na większą efektywność. Mało tego, redukujemy bóle, a tym samym komfort życia naszych klubowiczów się poprawia.

A efekty? Każdy o to pyta? Kiedy będą widoczne?

Wszystko zależy od celu, jaki mamy do osiągnięcia. Pierwsze efekty pojawiają się po 2-4 treningach. Zaczynają zanikać dolegliwości bólowe, sylwetka zaczyna się zmieniać, mięśnie zaczynają się napinać, skóra staje się jędrna i napięta. Znika też cellulit. Panie mówią, że szybko widzą po talii, pojawiają się delikatne wcięcia.

ems
Autor: Materiały prasowe Maciej Kubisztal - polski piłkarz ręczny, zawodnik Czuwaju także trenuje w Diamond Club

Panie Marku teraz może przejdźmy do problemu pandemii - otyłości i nadwadze, bo Sylwester coraz bliżej

Tutaj mamy rewelacyjne rozwiązanie, połączenie treningu EMS z programem metabolicznym. Program ma za zadanie oczyścić organizm z toksyn i dożywić na poziomie komórkowym za pomocą innowacyjnej technologii NTC. Podczas programu spalamy tkankę tłuszczową, a budujemy mięśniową. Przed rozpoczęciem programu przeprowadzamy szczegółową konsultację z dokładną analizą składu ciała. Mamy wyniki przed i po, wszystko jest transparentne, pokazujemy każdemu jak zmieniają się parametry. Oprócz lepszego samopoczucia, dawką energii zrzucamy niezbędny nadbagaż, jesteśmy metabolicznie młodsi, a nasz organizm tryska zdrowiem. Dajemy też każdemu gwarancję sukcesu!

Jak to Panie Marku? Czyli jak powiem, że muszę zrzucić do Sylwestra 10kg, to mi się uda?

Tak daję już gwarancję, że się uda i zrobimy to szybciej. To co trzeba zrobić, to umówić się na konsultację i trening próbny. Zapraszam!

Dziękuję. Mam jeszcze ważne pytanie? Czy podczas treningu mogę liczyć cały czas na wsparcie trenera?

Tak, to bardzo ważne pytanie. Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość. Trening personalny EMS dopasowany jest indywidualnie do każdego klubowicza, a trener każdą sekundę poświęca osobie ćwiczącej. W Diamond Club trener przez 20 minut żyje z klubowiczem, pragniemy, aby w ciągu 20 minut osoba ćwicząca wykonała prawidłowo trening i żeby z tego treningu wyciągnęła 100%.

Czy na zakończenie chciałby Pan coś dodać od siebie? Może jakąś wiadomość dla przyszłych klubowiczów?

Chciałbym serdecznie zaprosić na konsultację i trening wprowadzający, żeby poznać nasz innowacyjny system EMS by MIHAbodytec. Od 1993 roku jesteśmy w branży, mamy blisko 30-letnie doświadczenie, można spokojnie nam zaufać. Sesje treningowe odbywają się pod czujnym okiem certyfikowanych trenerów-fizjoterapeutów. Skutecznie realizujemy cele ze swoimi podopiecznymi dając gwarancję sukcesu.

Każdy kto zgłosi się do Diamond Club będzie otoczony opieką, będzie czuł się bezpiecznie ,a przede wszystkim osiągnie swoje cele. Serdecznie zapraszam i co? OSIĄGNIEMY CEL BO KAŻDY DIAMENT POWINIEN BYĆ OSZLIFOWANY.DO ZOBACZENIA W DIAMOND CLUB DO SYLWESTRA DAMY RADĘ!

Trening personalny EMS MIHA BODYTEC: jak zapisać się na trening?

Zainteresował Was trening personalny EMS MIHA BODYTEC? Świetnie! Nasi trenerzy już na Was czekają! Diamond Club to miejsce w ponad 28-letnim doświadczeniem. Nasi pracownicy dostosują do Was intensywność treningu EMS oraz dobiorą odpowiedni pakiet. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta

Więcej informacji na temat treningu personalnego EMS MIHA BODYTEC znajdziecie na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej. Koniecznie umówcie się na konsultację i trening próbny!

DIAMOND CLUB - nasze lokalizacje:

  • PRZEMYŚL, UL.PRĄDZYŃSKIEGO, 13 TEL- 797 779 441
  • JAROSŁAW, UL.JANA PAWŁA II 8,  TEL-798 436 334
  • RZESZÓW, UL. ZAGŁOBY 8/12, TEL- 500711532
  • BYTOM, UL.RYNEK 14, TEL-508 396 842

Artykuł sponsorowany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE