Osiedle Sunset Park w Przemyślu spełni Twoje marzenie o nowym mieszkaniu. Sprawdź naszą ofertę!

2022-05-16 8:30
sunset park
Autor: Materiały prasowe

Poszukujesz idealnego mieszkania dla siebie i najbliższych? Zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji, ale jednocześnie chcesz żyć w otoczeniu zieleni? Mamy coś dla Ciebie! Marzenia o nowym mieszkaniu pomoże spełnić Osiedle Sunset Park. Sprawdź przygotowaną ofertę!

Przemyśl to prężnie rozwijające się miasto, które jednak cały czas zachowuje swój niepowtarzalny podkarpacki klimat. Życie płynie tu wolniej, mieszkańcy mają więcej czasu, by choć na chwilę się zatrzymać, znaleźć spokój i złapać oddech. Nic więc dziwnego, że Przemyśl coraz częściej jest wybierany przez osoby z innych miast Polski, a także Europy. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż ucieczka po pracy w stronę natury. Wycieczki rowerowe? Spływ kajakiem przepiękną doliną Sanu? Piesze wycieczki lub trekking w otoczeniu zabytków? Wszystko to można znaleźć w Przemyślu i jego okolicach. Co więcej, zaledwie kilkadziesiąt minut podróży dzieli nas od Bieszczad. Równie blisko mamy do pięknej Soliny, podkarpackich winnic, czy urzekającego Lwowa!

Przemyśl wydaje się więc idealnym miejscem na spędzenie życia. Jeśli więc właśnie szukacie tutaj mieszkania, to Infores Developer ma dla Was idealną ofertę. W Przemyślu powstaje nowe osiedle Sunset Park. Czym się wyróżnia?

Osiedle Sunset Park powstaje w jednej z ulubionych dzielnic Przemyśla - Zasanie przy ulicy Bielskiego. Inwestycja charakteryzuje się atrakcyjnym położeniem - to południowa część wzgórza. Łączy bliskość centrum oraz mnóstwo zieleni. Pierwszy etap inwestycji to dwa budynki mieszkalne, zawierające 43 i 50 mieszkań. W drugim etapie powstanie jeszcze jeden budynek mieszkalny oraz budynek handlowo-usługowy. W nim znajdzie się m.in. sklep osiedlowy, przedszkole oraz miejsca do rekreacji. Osiedle będzie skomunikowane ze świeżo wyremontowaną ulicą Bielskiego. W kilkuletniej perspektywie planowane jest również poszerzenie i rozbudowa ulicy Skorupki.

sunset park
Autor: Materiały prasowe

A jakie dokładnie mieszkania znajdziemy na Sunset Park?

Na osiedlu Sunset Park znajdziecie mieszkania jedno, dwu, trzy oraz czteropokojowe, o metrażach od 37 do 130 m2. W zależności od położenia wszystkie lokale mają duże tarasy, balkony i loggie. Mieszkania charakteryzują się wysokim standardem wykończenia oraz wyposażenia.

Każdy z budynków na osiedlu Sunset Park będzie wyposażony w dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy pod budynkiem. Do dyspozycji mieszkańców będą windy osobowe prowadzące z najniższego poziomu garażu do części mieszkalnej. Dodatkowo do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie. Te umiejscowione będą na najniższej kondygnacji. Co ważne, komórki lokatorskie będą bezpłatne. Mieszkańcy będą mogli też korzystać z wydzielonych pomieszczeń na wózki oraz rowery.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2022 rok, a zakończenie na III/IV kwartał 2023 roku.

sunset park
Autor: Materiały prasowe

Infores Developer oferuje mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach, które w innych miastach Polski są już nie do osiągnięcia. Przemyśl cały czas się rozwija, powstaje tu coraz więcej inwestycji, więc jest to znak, że warto właśnie w tym miejscu zainwestować w nieruchomość.

Sprawdźcie dokładnie naszą ofertę. Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Mickiewicza 4 w Przemyślu. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00. Możecie również skontaktować się z nami telefonicznie: 602 778 250 lub 606 304 000. Więcej informacji znajdziecie też na naszej stronie internetowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE