mikołaj

i

Autor: UM Przemyśl

Święty Mikołaj przyjedzie w niedzielę do Przemyśla!

2022-12-01 10:49

Na takiego gościa co roku czekają wszyscy: mali i duzi, grzeczni i niegrzeczni. Mamy potwierdzone informacje, że Święty Mikołaj w niedzielę zawita na przemyski Rynek! Czekamy na Wasze zdjęcia z Mikołajem!

Przyjazd Świętego Mikołaja co roku budzi ogromne emocje wśród młodszej części przemyskiego społeczeństwa i zapewne tak będzie i teraz. 4 grudnia o godzinie 15:00 spodziewamy się w Przemyślu tego zacnego gościa, w obecności którego uroczyście zostanie zaświecona przemyska iluminacja świąteczna oraz piękna ogromna choinka, jaka stanęła na swym tradycyjnym miejscu przed Urzędem Miejskim kilka dni temu.

Święty Mikołaj zatem przywiezie z sobą nie tylko słodycze dla najmłodszych, ale też magiczny „świąteczny nastrój”, który pozostanie z nami przez cały grudzień.

- Na spotkanie ze Świętym Mikołajem zapraszamy wszystkich: małych i dużych. Będzie to okazja do tego, by zasłużyć 6 grudnia na wymarzony prezent znaleziony po poduszką – zachęca Bogusław Świeży, vice prezydent Przemyśla.

W planie mikołajkowej imprezy także spektakl interaktywny „Pingwiny z zimowej krainy” dla najmłodszych przemyślan.

Zrób sobie zdjęcie z Mikołajem i prześlij je na ESKA Przemyśl News!

Nie zapomnijcie też zrobić sobie pamiątkowej fotki ze Świętym Mikołajem, a następnie przesłać jej nam za pośrednictwem Messengera ESKA Przemyśl News. Przesłane przez Was zdjęcia z radością zamieścimy na naszym eskowym Facebooku!

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

Co wiesz o świętym Mikołaju? Rozwiąż quiz i sie przekonaj

Pytanie 1 z 9
Święty Mikołaj był orędownikiem:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE