Restal

i

Autor: mat. prasowe

Restal - pomoc drogowa i warsztat. Tu pracują prawdziwi fachowcy

2022-04-06 15:00

Szukasz mechanika, w którego ręce bez obaw oddasz swój samochód? A może przytrafiła ci się awaria w trasie i potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z usług firmy RESTAL z Przemyśla. Tu pracują prawdziwi fachowcy!

Każdy posiadacz samochodu zna ten problem doskonale. Znalezienie odpowiedniego mechanika to często ogromny problem. Owszem, różnych zakładów na rynku jest mnóstwo. Ale do kogo się udać, by uzyskać prawdziwie fachową pomoc? Gdzie szukać wsparcia, gdy przydarzy nam się poważna awaria? Od dziś, w Przemyślu jest takie miejsce. Tu pracują najlepsi fachowcy, a obsługę cechuje pełen profesjonalizm. RESTAL to nowy warsztat samochodowy, otwarty niedawno w mieście.

Restal

i

Autor: mat. prasowe

Szeroki zakres usług

Kierowcy z Przemyśla mogą zapomnieć o jeżdżeniu od firmy do firmy. W RESTALU większość rzeczy załatwią bowiem w jednym miejscu. Jakie usługi ma do zaproponowania swoim klientom nowy warsztat?

  • naprawy mechaniczne,
  • naprawy elektryczne,
  • przeglądy okresowe,
  • naprawy nadwozia.

To nie wszystko! Fachowcy z RESTALU zadbają o auta klientów pod wieloma innymi względami. W warsztacie wykonywane są:

  • konserwacja,
  • geometria 3D,
  • serwis opon,
  • serwis nadwozia.
Restal

i

Autor: mat. prasowe

Pomoc w drodze

RESTAL kieruje swoją ofertę również do tych, których spotkała przykra przygoda w trasie. Awaria w drodze to nie problem, firma prowadzi bowiem także 24-godzinną pomoc drogową. Wystarczy zadzwonić, by wezwać lawetę, która odwiezie auto do warsztatu.

Pomoc uzyskają również ci klienci, którym zależy na przewozie rzeczy.

Sprawdź sam ofertę firmy RESTAL i odwiedź ich stronę na Facebooku. Sam warsztat znajduje się w Przemyślu, przy ul. Sieleckiej 14. Kontakt telefoniczny z firmą: 574 459 111 lub 577 005 552.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE