Reina Kebab – tu zjesz prawdziwy kebab!

2020-05-18 8:00 Artykuł sponsorowany
Kebab
Autor: pixabay.com

Spora porcja mięsa z dodatkiem sosów (oczywiście do wyboru i wedle uznania zamawiającego), warzywa oraz stosunkowo niewielka ilość pieczywa. Oto przed państwem kebab, jeden z najczęściej kupowanych fast foodów. Taka, już prawie nasza potrawa narodowa, którą zajadamy ze smakiem. A czy słyszeliście o Reina Kebab?

Zacznijmy od tego, że kebab to turecka potrawa, którą tak naprawdę możemy spotkać w przeróżnych wariantach. Jak to mówią co kraj to obyczaj, w przypadku kebabu – co lokal to zupełnie inny wygląd i smak potrawy. Przygotujemy go z baraniny, mięsa wołowego lub kurczaka. Do Polski zagościł w latach 90. i podbij serca wszystkich. Dlatego dzisiaj na prawie każdy rogu możemy spotkać lokal z kebabem.

Reina Kebab

Przy ulicy Serbańskiej 13 w Przemyślu znajdziecie Reina Kebab, miejsce w którym mięso do tej potrawy jest własnej produkcji. A co za tym idzie, wyróżnia się smakiem. Obecna sytuacja w kraju, która niekorzystnie wpłynęła na restauracje i wszystkie lokale gastronomiczne, zmobilizowała Reina Kebab do niewielkich zmian i dopasowania się do panujących obostrzeń. Kebaba możecie odebrać osobiście w lokalu lub poprosić o dowóz pod same drzwi waszego domu/mieszkania. A co najważniejsze możecie również skorzystać z opcji zamówienia telefonicznego. Proste, prawda?

Super promocja!

Teraz macie możliwość zakupu kebabów w Reina Kebab w cenie o 30% niższej (z wyjątkiem małego kebaba) oraz tańszego dowozu, również o 30%. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku >>tutaj<<.

Reina Kebab

czynny codziennie od 9:00 do 21:30

tel. 574 496 666

 

Artykuł sponsorowany