facebook.com/POSiRPrzemysl

i

Autor: facebook.com/POSiRPrzemysl

Przemyśl: Szykujcie łyżwy. Rusza lodowisko przy ulicy Sanockiej! Jakie ceny?

2020-12-11 12:03

Sztuczne lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu otwiera się 12 grudnia o godzinie 13. Jakie ceny w tym sezonie? Czy można wypożyczyć łyżwy?

Na dobre rusza sezon zimowy 2020-2021. W sobotę 12 grudnia rusza sztuczne lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu.

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowywał się na ten moment już od kilku tygodni. Już pod koniec października została odświeżona i wyremontowana szatnia, a w zeszłym tygodniu rozpoczęły się prace przy stawianiu zadaszenia nad lodowiskiem.

Lodowisko w Przemyślu - jakie ceny?

W tym sezonie korzystanie z obiektu możliwe będzie wyłącznie "z zachowaniem odpowiednich reżimów sanitarnych i szczególnych zasad obowiązujących w okresie zagrożenia COVID-19", jak czytamy na Facebookowym profilu POSiR. Ośrodek przypomina o zasadzie DDM - dezynfekcja, dystans, maseczka.

Lodowisko będzie czynne codziennie do godziny 21. W weekendy będzie się otwierać o godzinie 10, a od poniedziałku do piątku od 13.

Lodowisko - ceny

Obowiązują trzy rodzaje biletów.

  • Szkolny - 3 złote
  • Ulgowy - 7 złotych
  • Normalny - 9 złotych

Do tego na najmłodszych czekają pingwinki do nauki jazdy. Jeśli ktoś nie ma łyżew, może je wypożyczyć - to kosztuje 7 złotych.

Tak powstało lodowisko w Zamościu
Posłuchaj, jak można się zarazić gronkowcem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE