spotkanie autorskie

i

Autor: pixabay

Przemyśl: Spotkanie autorskie w bibliotece. Kto będzie gościem? Jest limit miejsc!

2020-12-15 11:49

Gościem Przemyskiej Biblioteki Publicznej będzie laureat tegorocznej nagrody Nike. Spotkanie poprowadzi Wojciech Kalinowski 16 grudnia o godzinie 18. Odbędzie się wirtualnie. Jest limit miejsc!

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie online z laureatem Literackiej Nagrody Nike - Radosławem Rakiem. Spotkanie poprowadzi Wojciech Kalinowski 16 grudnia o godzinie 18. Jest limit miejsc. W spotkaniu będzie mogło uczestniczyć 100 osób. Sprawdźcie jak wziąć udział w spotkaniu autorskim!

Nike 2020

"Radosław Rak jest laureatem Nagrody Literackiej Nike 2020, Nagrody im. Jerzego Żuławskiego i Nagrody Nowej Fantastyki za powieść Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli. Tytuł ten też był nominowany do Nagrody Literackiej Gdynia i Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza Zajdla. Lekarz weterynarii, mieszka w Krakowie. Zadebiutował powieścią Kocham cię, Lilith (2014). Za drugą powieść, Puste niebo (2016), otrzymał Złote Wyróżnienie Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego oraz nominację do Nagrody im. Janusza A. Zajdla" - czytamy na stronie internetowej przemyskiej biblioteki.

Przemyśl - Spotkanie z Radosławem Rakiem. Jak wziąć udział?

Aby dołączyć do wydarzenia należy:

  • Kliknąć w TEN link lub skopiować go do przeglądarki;
  • Wpisać swoje imię;
  • Wpisać swój adres e-mail;
  • Potrzebna jest jedynie najaktualniejsza wersja przeglądarki: Google Chrome, Firefox, Safari, Edge lub Opera.

Jeśli chcemy dołączyć do wydarzenia na urządzeniu mobilnym to trzeba zainstalować aplikację ClickMeeting (Android, iOS). Link nie jest wówczas potrzebny. Należy tylko:

  • Wejść w aplikację;
  • Wpisać ID pokoju: 351-463-193;
  • Wpisać swoje imię;
  • Wpisać swój adres e-mail.
Książki na kwarantannie, czyli biblioteka w czasach pandemii
Posłuchaj, co jeść gdy jesteś nerwusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE