Przemyśl: Siłownia i strefa dla dzieci na os. Rycerskim gotowa!

2022-05-13 15:34

Siłownia na świeżym powietrzu i strefa dla dzieci na osiedlu Rycerskim w Przemyślu gotowa! Miejsce powstało w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022. Pojawiły się nowe urządzenia do zabawy i kilka urządzeń, na których można szlifować swoją kondycję. Zobaczcie zdjęcia!

„Siłownia na świeżym powietrzu i strefa dla dzieci – Rycerskie”, tak brzmiała nazwa projektu zgłoszone do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla, który właśnie został zrealizowany. Przy ulicy Bielskiej zmodernizowano istniejący plac zabaw i dodano kilka urządzeń.

- Zakres inwestycji obejmował rozbudowę istniejącego placu zabaw o dodatkowe urządzenia zabawowe. To huśtawka „bocianie gniazdo”, karuzela talerzowa, bujak sprężynowy skuter, bujak sprężynowy motyl, huśtawka wahadłowa podwójna, huśtawka wagowa - czytamy na stronie przemyskiego magistratu.

Pojawiła się także siłownia. Zamontowano pięć urządzeń do ćwiczeń: narciarz, orbitrek, wyciskanie i ściąganie siedząc, wioślarz, biegacz, a także pojawiły się ławki i kosze na śmiecie.

Mała Amal w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE