Przemyśl: Pościg za 27-letnim kierowcą BMW. W samochodzie miał maczetę i narkotyki

i

Autor: Pixabay Przemyśl: Pościg za 27-letnim kierowcą BMW. W samochodzie miał maczetę i narkotyki

Przemyśl: Pościg za 27-letnim kierowcą BMW. W samochodzie miał maczetę i narkotyki

2022-01-18 10:13

Przemyscy policjanci zatrzymali kierowcę osobowego bmw, który zignorował policyjne sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Mieszkaniec Przemyśla próbował uniknąć kontaktu z policjantami, ponieważ posiadał przy sobie narkotyki. Podczas zatrzymania okazało się, że w samochodzie mężczyzna trzyma maczetę i gaz pieprzowy. Za popełnione przestępstwa grożą mu surowe konsekwencje.

W sobotę po godzinie 23, policjanci przemyskiej komendy, ruszyli w pościg za osobowym bmw, którego kierowca na ul. Grunwaldzkiej, zignorował wydane sygnały do zatrzymania się do kontroli drogowej. - Podczas pościgu kierowca bmw poruszał się z bardzo dużą prędkością, nie zwracał uwagi na znaki drogowe, jechał środkiem drogi czym stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu – relacjonują przemyscy policjanci. Uciekinier wpadł w ręce policjantów, gdy zjechał na zatokę autobusową i został zablokowany przez radiowozy.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyśl: Policja aresztowała 19 – latka za posiadanie narkotyków

Miał przy sobie narkotyki, maczetę i gaz pieprzowy

Podczas kontroli mundurowi ujawni przy mężczyźnie marihuanę, a w samochodzie gaz pieprzowy oraz maczetę. Mieszkaniec Przemyśla nie potrafił racjonalnie określić skąd i do czego potrzebne mu są te przedmioty. Policjanci zabezpieczyli substancje oraz przedmioty znalezione w aucie. 27-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy, pobrano od niego krew do badań, by sprawdzić czy nie prowadził pojazdu pod wpływem innych niedozwolonych środków.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu odpowiedzialność karna za popełnione przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej i posiadania narkotyków – informują mundurowi.

Burza śnieżna i grzmoty na Podkarpaciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE