Przemyśl: Konar zabytkowego 500-letniego dębu spadł na busa! [ZDJĘCIA]

2021-10-21 14:44

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś, przed godz. 9, w Leszczawie Dolnej. Na przejeżdżającego busa spadł konar z zabytkowego 500 - letniego dębu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policja apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas trudnych warunków związanych z silnym wiatrem!

Policjanci z Birczy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj, przed godz. 9, w Leszczawie Dolnej. Na prostym odcinku drogi, na przejeżdżającego busa marki Mercedes, spadł konar z zabytkowego 500 - letniego dębu, który został powalony przez silny wiatr. Drzewo spadło na tył pojazdu. Uszkodzona została również linia niskiego napięcia.

CZYTAJ TAKŻE: Włamywali się do auta, następnie jeździli nim po okolicy uwieczniając swoje wyczyny telefonem. To ich zgubiło

Konar zabytkowego 500-letniego dębu spadł na busa! Kierowca bez obrażeń

Kierujący mercedesem, 63-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, nie doznał żadnych obrażeń.   

- Dziś na drogach panują bardzo trudne warunki, wieje bardzo silny wiatr, a unoszące się w powietrzu liście, piach i kurz powodują ograniczenia widoczności na drodze. Funkcjonariusze apelują, aby w takich okolicznościach dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i zwracać szczególną uwagę na mogące spadać na jezdnię połamane gałęzie - czytamy na stronie przemyskiej policji.

Usnarz Górny. Imigranci siłowo forsują granicę. Niszczą ogrodzenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE