Przemyśl: Kierowca z 3 promilami i bez prawka jazdę zakończył w rowie

2021-11-25 13:50
 Pijany kierowca ciężarówki uszkodził samochody i zniszczył barierki
Autor: KMP Przemyśl

Nieodpowiedzialny 27-letni kierowca bmw, który wsiadł za kierownicę po wypiciu alkoholu sam wyeliminował się z ruchu. Był tak pijany, że wjechał do przydrożnego rowu w miejscowości Iskań w gminie Dubiecko. Dodatkowo, policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w wczoraj w nocy, około godz. 1:30 w miejscowości Iskań w gminie Dubiecko. Jak ustalili policjanci, 27-letni mieszkaniec  powiatu przemyskiego jechał bmw z w kierunku miejscowości Bircza. Na wzniesieniu drogi mężczyzna zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń.

CZYTAJ TAKŻE: Pijany kierowca ciężarówki uszkodził samochody i zniszczył barierki

Kierowca z 3 promilami i bez prawka

Okazało się jednak, że w chwili zdarzenia był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało 3,3 promila alkoholu w jego organizmie, dodatkowo została pobrana mu krew do badań. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnym systemie wyszło na jaw, że nie posiada on prawa jazdy. 27- latek trafił do policyjnego aresztu.

Wypił dwa piwa i pojechał. Mundurowi zareagowali w mgnieniu oka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE