Przemyśl

i

Autor: mj

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy. Na Rynku mimo chłodu - gorąco! [WIDEO]

2020-12-15 15:46

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczyna się 17 grudnia. Choć te tradycyjne stragany na Rynku będą czekać na przemyślanki i przemyślan, to będzie nieco inaczej niż dotychczas. - Niestety, ze względu na mocno wyśrubowane restrykcje, tym razem na jarmarcznych stołach nie będą mogły pojawić się świąteczne przysmaki - poinformował Urząd Miejski w Przemyślu. W tym roku stragany pojawią się także w Internecie!

"Na przekór temu, że nasze życie w ostatnim czasie całkowicie zdominowała pandemia, a wraz z jej nastaniem musieliśmy odsunąć do kąta wiele ważnych spraw, pragniemy mimo wszystko (choć z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa) zaprosić Państwa – mieszkańców naszego miasta – do udziału w dorocznym JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM" - czytamy na Facebookowej stronie wydarzenia

Przygotowania do jarmarku świątecznego w Przemyślu

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy

W związku z pandemią Urząd Miejski w Przemyślu postanowił, że tradycyjnemu jarmarkowi będzie towarzyszyć jego wirtualna wersja. Jaki jest powód? - Niestety, ze względu na mocno wyśrubowane restrykcje, tym razem na jarmarcznych stołach nie będą mogły pojawić się świąteczne przysmaki - poinformował Urząd Miejski w Przemyślu.

Ma to by wsparcie miasta dla lokalnych przedsiębiorców. - Ma to wspomóc tych wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą zaprezentować swoich wyrobów podczas imprezy w Rynku - podkreślił magistrat.

Link do wirtualnego jarmarku jest TUTAJ.

Sonda
Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?
Posłuchaj: Branża turystyczna o potencjale Przemyśla. O raporcie mówi Agata Czereba
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE