Przemyska drużyna ORLEN Upstream SRS jutro gra o awans do Ligi Centralnej

2021-04-23 14:45 ac
orlen srs
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

Rywalem przemyskich Gladiatorów będzie SMS Kielce. By wejść do Ligi Centralnej nasi muszą jutro wygrać. Drugim warunkiem jest jakakolwiek zdobycz punktowa KSSPR Końskie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

ORLEN Upstream SRS Przemyśl wybiera się jutro do Kielc zmotywowany i pełny wiary we własne możliwości. Ich rywale natomiast zdają sobie sprawę, że w przypadku zwycięstwa awansują na 4 miejsce w tabeli, zatem gra jest warta świeczki i obie drużyny zrobią wszystko by osiągnąć swoje cele.

Nie będzie to na pewno łatwy mecz dla przemyskich szczypiornistów, bo kielczanie już nie raz udowadniali, że nie łatwo z nimi wygrać.

Pozytywem jest to, że do naszej drużyny po chorobie wraca Daniel Dutka, który niewątpliwie wzmocni defensywę.

- Jeżeli nasi zawodnicy zaprezentują się na parkiecie tak, jak miało to miejsce przez większość meczu z AZS UJK Kielce, to śmiało możemy myśleć o komplecie punktów. - optymistycznie podsumowuje Robert Skawiński, Prezes Zarządu SRS PRZEMYŚL.

Jutrzejsza relacja z meczu rozpocznie się o godzinie 17:00. Szczegóły dotyczące transmisji znajdziecie na oficjalnym profilu drużyny: https://www.facebook.com/srsprzemysl.

KONKURS z nagrodami!

Do rozdania klubowe kubki, które trafią do 3 pierwszych osób, które jako pierwsze, prawidłowo wskażą zdobywcę ostatniej bramki, dla naszego zespołu. Odpowiedzi piszcie w komentarzach pod postem na fanpagu drużyny do momentu rozpoczęcia jutrzejszego meczu. Wyłącznym patronem konkursu jest Sponsor Tytularny zespołu - ORLEN Upstream.

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21