Rozwiń skrzydła  i poznaj ekspertów z Finanse IBS!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Poznaj ekspertów z Finanse IBS i rozwijaj swoją firmę nie rezygnując z marzeń!

2022-06-13 8:16

Nawet mając firmę na ryczałcie potrzebujesz zaufanych doradców, aby móc rozwinąć skrzydła. Prowadzenie działalności jest niezwykle pracochłonne, a nam pozostaje mało wolnego czasu na rozwój i realizacje własnych celów. Poznaj ekspertów z Finanse IBS, którzy zajmą się Twoją firmą skutecznie. Finanse IBS to obsługa kadrowo-płacowa, księgowość, doradztwo, przygotowanie wniosków na dotacje i więcej.

Założenie własnej firmy, to marzenie wielu z nas. Nieliczni decydują się by je spełnić, lecz zawsze wiedzą, że warto. Jeśli należysz własnie do tych odważnych, rozpoczynasz działalność i rozważasz przekazanie funkcji księgowej lub płacowej na zewnątrz albo też chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług, to Finanse IBS są rozwiązaniem dla Ciebie. Obsługa kadrowo-płacowa, księgowość, doradztwo, przygotowanie wniosków na dotacje i więcej. To wszystko w Finanse IBS.

Intelligence Business Solutions to nowoczesna kancelaria z dużym doświadczeniem na rynku. Pod okiem szefowej - pani Anny Studzińskiej - oferuje najwyższej jakości najwyższej jakości usługi finansowo - księgowe - od optymalizacji kosztów, doradztwa finansowego, prowadzenia księgowości, po rejestrację działalności gospodarczej. Co robisz w tym czasie ty? Realizujesz swoje marzenia i rozwijasz firmę.

Rozwiń skrzydła  i poznaj ekspertów z Finanse IBS!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Finanse IBS - ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Firma gwarantuje fachowe, szybkie i rzetelne prowadzenie wszelkich ewidencji w ramach ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.Oferta usług księgowych obejmuje:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości.
  • Sporządzanie i przekazywanie do Urzędów Skarbowych deklaracji podatkowych - CIT, PIT, VAT.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, cash-flow i innych).
  • Sporządzanie informacji podsumowujących z transakcji obrotu wewnątrzunijnego.
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych.
  • Bieżące doradztwo w sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.
  • Reprezentowanie Klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS.
  • Sporządzanie i wysyłka Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).

Firma współpracuje również z agencją bezpieczeństwa transportu zajmującą się rozliczaniem czasu kierowcy oraz firmą zajmującą się sprawami kredytowymi, leasingowymi i factoringiem.

Więcej informacji znajdziecie również na stronie: http://www.finanse-ibs.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE