Porusz ciało! Narodowy Dzień Sportu w Przemyślu [audio]

2020-09-15 12:11 Anna Cichy
porusz ciało
Autor: UKS Orlik Przemyśl

Przyjemne z pożytecznym, czyli mnóstwo atrakcji sportowych dla każdego połączone ze zbiórką charytatywną dla naszej Reni Zając walczącej z ciężką chorobą. Tej imprezy w Przemyślu nie możecie przegapić!

Chcą rozruszać nie tylko ciała mieszkańców Przemyśla, ale też ich serca! Z pewnością po raz kolejny się to uda. Tym razem z okazji Narodowego Dnia Sportu na stadionie Juvenii w Przemyślu spotkają się nie tylko sportowcy, ale wszyscy sympatycy różnych dyscyplin sportu od najmłodszych po najstarszych, bo i dla tych organizatorzy przewidzieli atrakcje! Start 19 września o godzinie 10.00. 

Narodowy Dzień Sportu w Przemyślu

W programie imprezy:

• Marsz Nordic Walking

• Turniej Piłki Nożnej Mamusiek

• Mölkky

• Przeciąganie liny

• Liczne konkurencje sportowe dla małych i dużych

• Dmuchańce dla dzieci GRATIS

Podczas imprezy stowarzyszenie Przemyskie Serca przeprowadzi zbiórkę na leczenie Reni Zając, dziesięcioletniej przemyślanki walczącej z nowotworem złośliwym, która 23 września przejdzie poważną operację kręgosłupa. Możecie jej pomóc dołączając się do zbiórki TUTAJ. Pisaliśmy o tym!

Renia Zając
Autor: Archiwum prywatne

Organizatorem imprezy jest UKS Orlik Przemyśl, Animatorzy z Orlika oraz KS Mamuśki z Orlika. O tym co nowego u nich słychać, a także o szczegółach imprezy pod hasłem „Porusz ciało” opowiedział nam trener Henryk Łaskarzewski. POSŁUCHAJCIE!

O imprezie "Porusz ciało" z okazji Narodowego Dnia Sportu w Przemyślu opowiada Henryk Łaskarzewski
Koniec lata w Bieszczadach. Widoki w z Połoniny Caryńskiej