POGODA w Przemyślu. Jaka dzisiaj pogoda w Przemyślu? [PIĄTEK, 21 MAJA]

Pogoda na piątek 21 maja
Autor: Canva

Pogoda w Przemyślu. Jaka będzie dzisiaj pogoda w Przemyślu? Prognozy pogody na piątek 21 maja zapowiadają zachmurzenie i częściowe zachmurzenie. Według nich nie ma raczej szans na deszcz więc parasole można zostawić w domach. Ile kresem wskażą termometry? Będzie cieplej niż w pozostałych dniach mijającego tygodnia!

Pogoda w Przemyślu na piątek 21 maja zapowiada się całkiem nieźle, ale to z pewnością nie jest to, czego oczekiwalibyśmy od końcówki maja... W mijającym tygodniu mieliśmy istną mieszankę słońca, temperatury i deszczu. Jeszcze w ubiegłą niedzielę wszelkie prognozy zapowiadały opady deszczu przez cały tydzień, a nie było aż tak źle. Czy tym razem prognoza pogody na piątek sprawdzi się? Miejmy nadzieję, bo nie jest zła. Jaka dzisiaj będzie pogoda? Ile kresek wskażą termometry?

CZYTAJ TAKŻE: Przy Ratuszowej w Przemyślu ruszył punkt szczepień powszechnych [AUDIO, WIDEO, FOTO]

Pogoda w Przemyślu. Jaka dzisiaj pogoda?

Prognozy pogody na dzisiaj zapowiadają zachmurzenie i częściowe zachmurzenie. Żadna z nich nie mówi o opadach, bądź przelotnych opadach więc śmiało możemy zostawić parasole w domach!

Jaka będzie temperatura? Dzisiaj termometry wskażą maksymalnie 19 stopni Celsjusza – będzie tak o godzinie 15.00.

Czy dzisiejszy dzień jest dobry prognostykiem przed weekendem? W sobotę, co prawda pogoda ma się utrzymać, jednak tylko do godzin wieczornych, później prognozowane są deszcze. Zbliżający się weekend ma być deszczowy.

 

Lisie rodzeństwo w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu