Pijana matka przyjechała po synka do przedszkola! Nie miała nawet prawa jazdy

i

Autor: Policja Jarosław

Pijana matka przyjechała po dziecko do przedszkola! Nie miała nawet prawa jazdy

2022-05-23 14:55

Pijana matka przyjechała po synka do przedszkola. Jak się okazało 37-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego miała blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Pracownice placówki nie przekazały dziecka matce. Co więcej, uniemożliwiły jej odjazd z parkingu i wezwały na miejsce policję.

W piątek, przed godz. 15, do jednego z przedszkoli na terenie gminy Radymno, zgłosiła się 37-letnia matka, aby odebrać swojego syna. Kobieta przyjechała citroenem i zaparkowała pojazd na parkingu przed przedszkolem. W trakcie rozmowy zachowywała się dziwnie, co wzbudziło podejrzenie przedszkolanek, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kobiety natychmiast powiadomiły jarosławską policję. Przedszkolanki uniemożliwiły odjazd kobiecie, do czasu przyjazdu policjantów.

Mała Amal w Przemyślu

Pijana i bez prawka przyjechała po dziecko

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 37-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego. Wynik badania wykazał w jej organizmie 3,38 promila alkoholu. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że kobieta nie ma prawa jazdy, a pojazd którym przyjechała, nie ma aktualnych badań technicznych.

- Na miejsce został wezwany ojciec, który zaopiekował się dzieckiem. 37-latka wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie powiadomiony także sąd rodzinny – informuje policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE