ORLEN Upstream SRS Przemyśl ostro przygotowuje się do powrotu na parkiet … i dba o bezpieczeństwo swoich kibiców!

2021-01-11 14:20 Anna Cichy
srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

Przerwa świąteczna przemyskich szczypiornistów nie trwała długo. Do treningów powrócili 4 stycznia.

Skład zespołu prawdopodobnie nie ulegnie zmianie. W tym tygodniu trener Michał Kubisztal przedstawi plan sparingów. Rozpoczęte 4 stycznia, po świątecznej przewie treningi siłowe i wytrzymałościowe pod okiem Mateusza Kroczka w tym tygodniu przenoszą się na halę POSIR, gdzie rozpoczną się treningi z piłkami.

- Uraz kolana leczy Patryk Walczyk, ale mamy nadzieję, że już wkrótce wróci do treningów z pełnym obciążeniem. Skład zespołu najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie. Myślę, że w tym tygodniu trener Michał Kubisztal przedstawi plan sparingów. Nasz cel nie zmienił się. Chcemy zakończyć sezon na podium, co pozwoli nam w przyszłym sezonie walczyć w nowo powstałej, profesjonalnej Lidze Centralnej, do której awansują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy. - powiedział Radiu ESKA Robert Skawiński, prezes ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

„Tylko kataklizm może pozbawić ich tytułu Mistrza Podkarpacia”

- Skupiamy się również na naszych Juniorach z zespołu Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl. - mówi R. Skawiński - w rozrywkach Ligi Podkarpackiej idą jak burza i już tylko kataklizm może pozbawić ich tytułu Mistrza Podkarpacia! Triumfator rozgrywek juniorskich będzie gospodarzem turnieju w ramach 1/16 Mistrzostw Polski na szczeblu centralnym i głęboko wierzymy że zawody te odbędą się w Przemyślu w dniach 5-7.02. Ustaliliśmy z trenerem Piotrem Kroczkiem, że w dniach 23-24.01 nasi chłopcy wezmą udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Chrzanowie, gdzie wystąpią m.in. aktualni Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski w kategorii Juniorów.

Przekazali 200 odblasków KMP w Przemyślu

Dbając o bezpieczeństwo swoich kibiców i wszystkich mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego kilka dni temu przekazali na ręce komendanta Marcina Wodzyńskiego z KMP w Przemyślu, 200 opasek odblaskowych, przypominając jednocześnie swoim kibicom o tym, jak ważne jest prawidłowe ich noszenie po zmroku, nie tylko w terenie niezabudowanym.

srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

„Po ciemku, bez elementów odblaskowych, jesteśmy widoczni w światłach mijania z odległości zaledwie 20 – 30 metrów. Jeśli kierowca jedzie prędkością 90 km/h, to pokonuje 25 metrów drogi w ciągu 1 sekundy i nie ma szans na jakąkolwiek reakcję gdy zauważy na swojej drodze pieszego” - czytamy na stronie ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Brexit. Zmiany w przepisach dla podróżnych