ORLEN Upstream SRS Przemyśl 21 listopada zmierzy się z SMS ZPRP Kielce

2020-11-20 14:29 Anna Cichy
srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

Będzie to walka o mistrzostwo I ligi grupy D. Początek jutro (21.11) o 17.00 w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu! Jest też konkurs dla kibiców! Sprawdź szczegóły na ESKA Przemyśl!

Przeciwnicy bardzo dobrze prezentują się w trwającym sezonie, gdyż w 6 meczach odnieśli aż 3 zwycięstwa. Biorąc pod uwagę fakt, że zespół tworzą tylko uczniowie kieleckiego liceum, osiągnięte przez nich wyniki zasługują na wyjątkowy szacunek. Tym razem to przemyscy Gladiatorzy będą faworytem meczu.

- Liczymy na 3 pkt i umocnienie się na pozycji wicelidera. Co ciekawe, z zespołem SMS ZPRP Kielce, nasi szczypiorniści rozegrają 2 mecze w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Drużyna kielecka będzie także przeciwnikiem w II rundzie rozgrywek o PGNIG Puchar Polski, z tym że w meczu który ma się odbyć w dniu 9.12 br. to rywale będą gospodarzem. - powiedział radiu ESKA Robert Skawiński, prezes ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Sobotni mecz odbędzie się niestety bez udziału publiczności, ale oczywiście zostanie przeprowadzona transmisja live!

Uwaga konkurs!

SRS Przemyśl wraz ze swoim Sponsorem Tytularnym – ORLEN Upstream przygotował dla  sympatyków piłki ręcznej zabawę konkursową!

Pierwsze 5 osób, które w sobotę po godz. 12:00, prześlą na adres biuro@srsprzemysl.pl wiadomość zawierającą imię i nazwisko zawodnika, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy drużyny z Kielc, a obecnie gra w zespole ORLEN Upstream SRS Przemyśl, otrzyma gadżety klubowe. Konkurs odbywa się pod patronatem ORLEN Upstream. 

Posłuchaj, skąd się biorą bóle fantomowe. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Nietypowe zajęcia fitness w Łodzi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.