Nowy oddział szkoły MUZYCZNY ŚWIAT w Przemyślu! Pierwsza lekcja jest darmowa!

2021-04-06 11:46 Artykuł sponsorowany
Nowy oddział szkoły MUZYCZNY ŚWIAT w Przemyślu! Pierwsza lekcja jest darmowa!
Autor: Materiały prasowe: Facebook Zdjęcie poglądowe

Nocami śnisz o karierze muzycznej? Masz talent, ale brakowało ci do tej chwili motywacji, by go rozwijać? Nie czekaj i spełnij swoje marzenia już teraz. Jak to zrobić? Sprawdź nowo powstały oddział szkoły MUZYCZNY ŚWIAT w Przemyślu! Obawiasz się kosztów? Niesłusznie! Pierwsza lekcja, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest darmowa!

Kochasz muzykę? Uwielbiasz śpiewać? Zawsze chciałeś szlifować swój talent? Nie czekaj i spróbuj swoich sił w Szkole Muzycznej MUZYCZNY ŚWIAT w Przemyślu. Czeka na Ciebie nauka gry na instrumentach muzycznych oraz lekcje śpiewu w zakresie muzyki rozrywkowej z elementami muzyki klasycznej. Twoją pasję pomoże ci rozwijać zaangażowana i wykwalifikowana kadra. Indywidualny tok nauczania dostosowany jest do wieku i predyspozycji muzycznych uczniów. W Szkole Muzycznej MUZYCZNY ŚWIAT każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie rozpocząć naukę gry na instrumentach takich jak:

 • Pianino,
 • keyboard,
 • gitara klasyczna,
 • gitara akustyczna,
 • gitara elektryczna,
 • gitara basowa,
 • perkusja,
 • flet,
 • akordeon,
 • saksofon,
 • trąbka.

A to jeszcze nie wszystko! Uczniowie szkoły nie tylko rozwijają swoje pasje. Mogą również brać udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, nagrywają własne teledyski i poznają życie prawdziwego muzyka. Wszyscy uczniowie szkoły, po osiągnięciu pewnego poziomu zaawansowania, mają możliwość korzystania z bezpłatnych zajęć grupowych. Już teraz odwiedzić możecie nowy oddział szkoły w Przemyślu przy ulicy Grunwaldzkiej 13!

W MUZYCZNYM ŚWIECIE pierwsza lekcja jest darmowa!

Nie jesteś przekonany czy pogodzisz życie prywatne i muzykę? A może chcesz najpierw spróbować swoich sił? MUZYCZNY ŚWIAT wszystkie chętne dzieci i dorosłych serdecznie zaprasza na pierwszą darmową lekcję!

A jeśli jesteś rodzicem, który marzy o rozwijaniu kreatywnych zainteresowań i talentów swojego, dziecka to z pewnością zainteresuje Cię oferta specjalnych zajęć grupowych dla dzieci już od 3 roku życia! Mają one na celu kształtowanie poczucia rytmu oraz melodii, co w przyszłości będzie stanowić solidną podstawę do nauki gry na instrumentach muzycznych bądź śpiewu.

Szkoła Muzyki Rozrywkowej MUZYCZNY ŚWIAT - kontakt

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, czy Szkoła Muzyki Rozrywkowej MUZYCZNY ŚWIAT, to miejsce dla Ciebie, koniecznie odwiedź stronę internetową -  www.muzycznyswiat.com

MUZYCZNY ŚWIAT znajdziecie również na Facebooku: @muzyczny.swiat2

Numer telefon kontaktowego: 661 184 068.

Siedziba szkoły jest w Przeworsku, a działa w tej chwili w oddziałach w Radymnie, w Korczowej, w Zarzeczu.