Nowe miejsca pracy w KAS na Podkarpaciu. Ruszył nabór

i

Autor: KAS Podkarpacie

Praca

Nowe miejsca pracy w KAS na Podkarpaciu. Ruszył nabór na 30 etatów

2023-06-05 9:36

30 wolnych etatów czeka na kandydatów, którzy chcą wstąpić w szeregi Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu – poinformowała rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Edyta Chabowska. Aplikacje można składać do 9 czerwca.

Spis treści

  1. 30 wolnych etatów w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym
  2. Co czeka chętnych na pracę w KAS?

30 wolnych etatów w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym

Ruszył nabór do pracy w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym. Jak podała Edyta Chabowska, nowo przyjęci funkcjonariusze będą pełnić służbę w Medyce i Przemyślu. Aby wziąć udział w naborze, należy spełnić podstawowe wymagania, takie jak polskie obywatelstwo, wykształcenie co najmniej średnie, brak wcześniejszych konfliktów z prawem i dobry stan zdrowia – wymieniła rzeczniczka.

Co czeka chętnych na pracę w KAS?

Dodatkowym atutem kandydata będzie wykształcenie średnie techniczne, np. mechaniczne, mechatroniczne, elektroniczne oraz prawo jazdy kategorii C. Jak podkreśliła Chabowska, po spełnieniu wszystkich wymagań formalnych na chętnych czeka m.in. test wiedzy, test psychologiczny i test sprawności fizycznej. Rzeczniczka zaznaczyła, że funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w ramach KAS realizują zadania z zakresu kontroli przestrzegania przepisów prawa celnego oraz przepisów związanych z wywozem i przywozem towarów.

Wykonują też zadania wynikające z ustawy o grach hazardowych, związanych z udzielaniem koncesji i zezwoleń oraz rejestracją urządzeń. Zapobiegają i wykrywają przestępstwa i wykroczenia skarbowe oraz przestępstwa związane z przywozem i wywozem towarów – wymieniła Chabowska. Dodała, że funkcjonariusze kontrolują również ruch i transport drogowy.

ZOBACZ: PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA W PRZEMYŚLU

Podziemna Trasa Turystyczna w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE