Nie oddałeś jeszcze głosu? Zostały ostatnie godziny głosowania nad Budżetem Obywatelskim 2022!

2021-10-13 13:45
Nie oddałeś jeszcze głosu? Zostały ostatnie godziny!
Autor: Anna Cichy Nie oddałeś jeszcze głosu? Zostały ostatnie godziny!

Nie oddałeś jeszcze głosu? Zostały ostatnie godziny głosowania nad projektami zgłoszonymi do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na rok 2022! Jeszcze, dosłownie przez chwilę trwa głosowanie elektroniczne, więc jeżeli zależy ci na jakimś projekcie, oddaj na niego głos. Na decyzję mieszkańców magistrat czeka do godziny 24.00.

Przemyski magistrat przypomina o głosowaniu nad projektami zgłoszonymi w Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla na rok 2022! Zostały ostatnie godziny na oddanie swojego głosu! Jeżeli, choć jeden z projektów przypadł ci do gustu, to nie zwlekaj i zagłosuj! Zostało kilka godzin, dlatego możliwe jest głosowanie online! Jak to zrobić? Informacje poniżej!

CZYTAJ TAKŻE: Nowe zasady odwiedzin pacjentów w przemyskim szpitalu

Nie oddałeś jeszcze głosu? Zagłosuj online!

Na projekty, które przypadły wam do gustu można zagłosować online. Jak? Elektronicznie poprzez stronę www.przemysl.pl gdzie w dniu rozpoczęcia głosowania uruchomiona została specjalna strona przeznaczona do tego celu >>TUTAJ<< . Druga opcja to głosowanie za pomocą aplikacji Mi. Za jej pomocą oddamy swój głos łatwo i bez konieczności potwierdzania poprzez swojego e-maila.

- Tym, którzy już korzystają z naszej miejskiej aplikacji przypominamy, że konieczne jest jej zaktualizowanie, aby moduł głosowania działał poprawnie. Nowych użytkowników informujemy, że aplikacja Miasto Przemyśl jest dostępna dla trzech systemów operacyjnych i znajdą je Państwo w sklepach App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.asto Przemyśl - czytamy na stronie miasta.

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE