Matka zgłosiła zaginięcie córki, która po kłótni wyszła z domu. Nastolatka przed policją ukryła się w... szafie kolegi

2021-04-21 10:32 A.I
Matka zgłosiła zaginięcie córki, która po kłotni wyszła z domu. Nastolatka przed policją ukryła się w... szafie kolegi
Autor: KPP Przeworsk

Trzy godziny trwały poszukiwania 14-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego. Dziewczyna po kłótni z matką wyszła z domu i nie dało się z nią nawiązać kontaktu. Policjanci odnaleźli nastolatkę w... szafie, w domu jej kolegi. 18-letni mężczyzna zapewniał wcześniej policjantów, że nie wiem, gdzie przebywa nastolatka.

W ubiegły piątek, około godziny 1.00 nad ranem, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie swojej córki. Z jej relacji wynikało, że 14-latka po sprzeczce wyszła z domu i od tej pory nikt z rodziny nie wiedział, co się z nią działo. Policjanci mając na uwadze trudne warunki pogodowe, jakie tej nocy panowały na zewnątrz oraz to, że nastolatka wyszła z domu ubrana jedynie w podkoszulek i spodnie, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Nastolatka schowała się w szafie...

Funkcjonariusze sprawdzali adresy koleżanek i kolegów, u których nastolatka mogła przebywać. W trakcie prowadzonych działań policjanci dotarli do 18-letniego znajomego dziewczyny, mieszkającego w Łopuszce Małej. Chłopak zapewnił, że nie wiedział 14-latki i nie wie gdzie może przebywać. Zachowanie młodego mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia policjantów. Nie dali więc wiary w jego zapewnienia i sprawdzili pomieszczenia w domu. W jednym z pokoi odnaleźli ukrywającą się 14-latkę w szafie. Nastolatka trafiła pod opiekę swojej matki.  

POLUB NASZ NOWY LOKALNY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Nowoczesny skaner będzie prześwietlać pociągi