Małżeństwo kradło na potęgę! Wpadli, gdy próbowali drugi raz okraść ten sam sklep

2021-10-28 13:12

Małżeństwo w wieku 44 i 45 lat kradło na potęgę. Para została zatrzymana przez policjantów, tuż po przestępstwie! Policję powiadomiła pracownica sklepu, która rozpoznała małżeństwo. Ci kilka tygodni wcześniej dokonali nam kradzieży na kilkaset złotych. Podczas przeszukania kobiety, samochodu, którym przyjechali małżonkowie oraz miejsca ich zamieszkania, stróże prawa znaleźli dużą ilość odzieży z metkami i kosmetyków oraz rowery.

W piątek, policjanci z jarosławskiej jednostki zostali powiadomieni, że w jednym ze sklepów, mieszczącym się w galerii na terenie miasta, przebywają osoby, które początkiem września prawdopodobnie ukradły z niego odzież o wartości około 800 zł. Z  przekazanych informacji wynikało, że pracownica sklepu rozpoznała kobietę i mężczyznę, którzy zachowywali się podobnie, jak początkiem września podczas zakupów. Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy zostali skierowani na miejsce, ustalili, że kobieta kilkukrotnie wchodziła do przymierzalni, gdzie zdejmowali klipsy zabezpieczające, a następnie wyszła ze sklepu z ubraniami w torbie.

CZYTAJ TAKŻE: Wszystkich Świętych 2021 na przemyskich drogach! Zmiany w organizacji ruchu

Policjanci przeszukali samochód i dom małżeństwa

Kryminalni przeszukali pojazd, którym podróżowała para. Tutaj zabezpieczyli różnego rodzaju odzież z metkami, okulary sportowe, przeciwsłoneczne oraz inne rzeczy. W torbie, którą kobieta miała przy sobie kobieta, policjanci znaleźli odzież, którą 44-latka ukradła w tym dniu ze sklepu oraz obcęgi, którymi najprawdopodobniej usuwała klipsy zabezpieczające.

44-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Policjanci przeszukali miejsce zamieszkania małżonków. Znaleźli i zabezpieczyli odzież damską, męską i dziecięcą z przyczepionymi metkami sklepowymi oraz cenami, przedmioty użytku domowego, znaczną ilość kosmetyków oraz rowery różnych marek. Wszystkie te rzeczy prawdopodobnie pochodzą z kradzieży. Śledczy weryfikują teraz, do kogo należą rzeczy zabezpieczone w mieszkaniu.

Strajk pracowników PGE Obrót
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE