Juniorzy Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl Mistrzami Podkarpacia, a seniorzy ORLEN Upstream SRS mają nowego zawodnika [AUDIO]

2021-01-22 15:02
srs czuwaj
Autor: Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl

Co nowego słychać u przemyskich szczypiornistów? Sporo się dzieje. Juniorzy zdobywają tytuły, a do seniorów dołączył bardzo dobry zawodnik, który w przeszłości reprezentował barwy superligowej Stali Mielec.

Zaczynamy od bardzo dobrej wiadomości: Juniorzy Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl zostali 21 stycznia Mistrzami Podkarpacia. W wyjazdowym meczu z SPR Stal Mielec odnieśli wspaniałe zwycięstwo wynikiem 37-28 (17-16). Dzięki tej wygranej przemyski zespół po raz kolejny zapewnił sobie tytuł Mistrzów Podkarpacia, a w dniach 5-7.02.2021, będą gospodarzem turnieju 1/16 Mistrzostw Polski na szczeblu centralnym.

Jak mówi Robert Skawiński, prezes zarządu SRS Przemyśl:

- Nasi juniorzy prezentują się znakomicie! Cieszymy się ogromnie, że będziemy gospodarzami turnieju 1/16 Mistrzostw Polski. Kibiców zachęcamy do oglądania transmisji i jesteśmy pewni, że skoro gospodarzom sprzyjają nawet ściany – to znowu czeka nas radość zwycięstwa!

Nowy zawodnik w ORLEN Upstream SRS

W II rundzie sezonu 2020/21, barwy przemyskiej drużyny ORLEN Upstream SRS Przemyśl bedzie reprezentował Daniel Dutka. W przeszłości Dutka reprezentował barwy superligowej Stali Mielec.

- Popularny Dudi występował już w naszym zespole w ubiegłym roku (na zasadzie wypożyczenia z SPR Stal Mielec) i w dużej mierze przyczynił się do zajęcia przez  ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl II miejsca w I lidze gr. C. Jesteśmy przekonani, że transfer definitywny Daniela, pomoże nam w walce o miejsce dające awans do Ligi Centralnej w przyszłym sezonie. - mówi R. Skawiński.

Daniel będzie występował z numerem 33.

srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

ORLEN Upstream nadal sponsorem tytularnym

- Nowa umowa jest następstwem owocnej współpracy w zakończonym roku i szansą na dalszy rozwój sportowy i organizacyjny naszego Klubu. Jest nam niezmiernie miło, że nasze dotychczasowe działania spotkały się z aprobatą Zarządu ORLEN Upstream. Możliwość współpracy z firmą, która kładzie wielki nacisk na działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, to dla nas wielkie wyróżnienie. Z dumą i przyjemnością będziemy prezentować logo ORLEN Upstream na naszych strojach w 2021 roku. - mówi R. Skawiński.

POSŁUCHAJ o szczegółach. Mówi Robert Skawiński: 

Co słychać w Orlen Upstreem SRS Przemyśl?
srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl
Brexit. Zmiany w przepisach dla podróżnych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE