„Jezioro Łabędzie” w Przemyślu. To trzeba zobaczyć!

2020-02-23 8:00
Jezioro Łabędzie
Autor: mat.prasowe

14 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej POSiR w Przemyślu będzie można zobaczyć wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju widowisko – „Jezioro Łabędzie” z muzyką Piotra Czajkowskiego. Gdzie kupicie bilety? Sprawdźcie!

„Jezioro Łabędzie” jest dziełem, które z teatralnych desek nie schodzi od… 1877 roku. Kto tego widowiska jeszcze nie widział, to na pewno już o nim co nieco słyszał. Wyjątkowa historia miłosna, piękna bajkowa sceneria, ujmująca muzyka skomponowana przez Piotra Czajkowskiego to wszystko łączy się w klasycznym balecie w czterech aktach. „Jezioro Łabędzie” już 14 marca w Przemyślu.

Gdzie można kupić bilety?

Bilety na widowisko możecie nabyć w kilku miejscach:

  • sekretariat POSiR Przemyśl (ul. Mickiewicza 30)
  • Salony Media Markt,
  • online : www.kupbilecik.pl,www.biletyna.pl,www.ebilet.pl.

Jeśli natomiast jesteście zainteresowani zamówieniami zbiorowymi wejdźcie na stronę: www.agencjabrussa.pl.

O czym jest „Jezioro Łabędzie”?

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem. Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega, niestety, podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii.

Jezioro Łabędzie
Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE