Jaka pogoda na Majówkę 2022 w Przemyślu? Prognoza na długi weekend

i

Autor: Pixabay

Jaka pogoda na Majówkę 2022 w Przemyślu? Prognoza na długi weekend

2022-05-01 19:39

Jaka pogoda na Majówkę 2022 w Przemyślu? Czy w tym roku czeka nas deszczowy weekend majowy, a może wręcz przeciwnie – ciepły i słoneczny? Przedstawiamy prognozę pogody na Majówkę 2022 w Przemyślu. Zapowiada się, że najbliższe dni będą ciepłe, ale mogą wystąpić opady deszczu.

Majówka to czas, kiedy planujemy grille, ogniska, rodzinne spotkania. Większość z nas woli ten czas spędzać na świeżym powietrzu. A żeby to się udało i było przyjemne potrzebna jest dobra pogoda. Czy taka będzie w tym roku? Jak zapowiada się długi weekend majowy? Jeżeli chodzi o temperatury to możemy być spokojni – termometry będą wskazywać nawet 19 stopni Celsjusza. Niestety przewidywany jest także deszcz. Nie będą to raczej ulewy, a jedyne przejściowe opady. Poniżej prognoza pogody na Majówkę 2022 w Przemyślu, od soboty 30 kwietnia do wtorku 3 maja.

Spis treści

  1. Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, sobota 30 kwietnia
  2. Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, niedziela 1 maja
  3. Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, poniedziałek 2 maja
  4. Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, wtorek 3 maja
  5. Majówka to okres, kiedy mamy do czynienia z pierwszym wysypem kleszczy. Posłuchaj jak zabezpieczyć się przez nieprzyjemnymi skutkami ugryzień i chorób jakie przenoszą.

Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, sobota 30 kwietnia

Sobota zapowiada się dobrze. Będzie to dość ciepły dzień z częściowym zachmurzeniem. Nie są przewidziane opady deszczu. W odpoczynku nie będzie nam przeszkadzał wiatr, który powieje zaledwie z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Jakiej temperatury się spodziewać? W sobotę 30 kwietnia termometry wskażą około 16 stopni Celsjusza, za to nocą temperatura spadnie do zaledwie 3 stopni.

Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, niedziela 1 maja

W niedzielę 1 maja pogoda może nieco się zepsuć. Choć termometry będą wskazywać około 18 stopni Celsjusza, to może spaść deszcz. Opady będą przejściowe i nie powinny trwać długo. W nocy temperatura spadnie w okolice 5 stopni Celsjusza. Wiatr nie będzie odczuwalny.

Energylandia otwiera się dla gości. Sezon 2022 rozpoczęty

Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, poniedziałek 2 maja

W poniedziałek sytuacja w pogodzie pogorszy się. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów wynosi będzie 40%. Wystąpią przejściowe zachmurzenia, a termometry wskażą, podobnie jak w piątek, około 19 stopni Celsjusza. Nocą temperatura spadnie o aż 11 kresek i wyniesie 7 stopni.

Majówka 2022: Pogoda w Przemyślu, wtorek 3 maja

We wtorek jest największe prawdopodobieństwo na to, ze z nieba spadnie deszcz. Mimo to będzie to ciepły dzień. Temperatura przewidywana na wtorek to 19 stopni Celsjusza. Wiatr powieje z prędkością około 7 km/h, a temperatura nocą spadnie do około 7 stopni.

Majówka to okres, kiedy mamy do czynienia z pierwszym wysypem kleszczy. Posłuchaj jak zabezpieczyć się przez nieprzyjemnymi skutkami ugryzień i chorób jakie przenoszą.

Listen to "O profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE