Gladiatorzy z ORLEN Upstream SRS Przemyśl stoczą w sobotę w hali POSiR bój z Unimetal Recykling MTS Chrzanów

2021-02-26 13:56 Anna Cichy
srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

Będzie to inauguracja rundy rewanżowej, kolejny mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo I ligi Gr. D.

Tym razem na parkiecie hali POSiR, przeciwnikiem Gladiatorów będzie nieobliczalny zespół Unimetal Recykling MTS Chrzanów. Dotychczasowe mecze pomiędzy tymi drużynami,  zawsze dostarczały wielkich emocji. W rundzie jesiennej do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.

- Dla zespołu z Chrzanowa będzie to inauguracyjny mecz rundy rewanżowej, natomiast nasi piłkarze debiut mają już za sobą. 2 tygodnie temu, na parkiecie w Zawierciu,  nie pozostawili złudzeń miejscowemu Viretowi, wygrywając zdecydowanie 28-21. - mówi Robert Skawiński, prezes SRS Przemyśl.

Faworytem sobotniego meczu są bez wątpienia nasi Gladiatorzy, którzy aktualnie zajmują w tabeli 3 miejsce mając na koncie 22 pkt. Rywale z kolei, plasują się na miejscu 8, mając w swoim dorobku 14 pkt.

- Nastroje w przemyskim zespole są dobre. Wszyscy Zawodnicy są zdrowi i z optymizmem czekają na sobotnie starcie. Aby realnie myśleć o zakończeniu sezonu w pierwszej trójce, nie można sobie już pozwolić na porażki we własnej hali. - mówi R. Skawiński. - Zespół z Chrzanowa stanowią bardzo ambitni Zawodnicy i z pewnością dadzą z siebie wszystko aby postawić się faworytowi w związku z czym, czeka nas kolejne, emocjonujące widowisko.

srs czuwaj
Autor: Orlen Upstream SRS Przemyśl

Niestety w dalszym ciągu wszystkie imprezy sportowe w obiektach zamkniętych,  odbywają się bez udziału publiczności.  Bezpośrednia relacja z tego meczu odbędzie się  w  Internecie.

Szczegóły dotyczące transmisji oraz informacje o konkursie dla kibiców, dostępne będą na oficjalnym profilu klubu

Sponsorem sobotniego meczu oraz konkursu jest ORLEN Upstream.

POSŁUCHAJ rozmowy z dziećmi z SP1 w Przemyślu oraz ich nauczycielką z Moniką Lach:

SP1 w Przemyślu_Konkurs "Mam Talent"
Spartan - wylęgarnia żużlowych talentów w Przemyślu