EKO WTÓR - sprasuj koszty! Pośrednictwo handlowe w utylizacji odpadów każdego rodzaju

2023-02-01 7:44 Tekst sponsorowany

Ochrona Środowiska powinna być w XXI wieku priorytetem nie tylko dla każdego gospodarstwa domowego, lecz również szanujących się przedsiębiorstw i firm. To dlatego tak niezwykle ważne jest, by podjąć współpracę z rzetelną i ekologiczną firmą, która specjalizuje się w wywozie odpadów. Już dziś postaw na EKO WTÓR - sprasuj koszty!

W dzisiejszych czasach każdy z nas powinien myśleć o tym, jak zatroszczyć się o dalsze losy planety. Ekologia i recykling pozwalają nam dbać o środowisko. To dlatego tak niezwykle ważne jest, by prowadząc firmę korzystać z odpowiednich usług wywozu odpadów. EKO WTÓR to firma, która powstała w roku 2007, która obecnie plasuje się w czołówce firm recyklingowych na Podkarpaciu. Wszystko to zawdzięcza nowoczesnym technologicznie rozwiązaniom, jak i szerokiemu wachlarzowi usług oferowanych. Firma posiada wszystkie pozwolenia na zbieranie i transport odpadów, jak również posiadamy wpis do rejestru Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Z ich usług od lat korzystają już niewielkie i prywatne firmy handlowe i produkcyjne, jak również wielkie korporacje i instytucje samorządowe z terenu całego Podkarpacia. Dołączyć może do nich i twoje przedsiębiorstwo!

Dlaczego warto zdecydować się na EKO WTÓR? Firma zapewnia swoim klientom pojemniki i kontenery na odpady przemysłowe, i komunalne. Ponadto w jej usługi wchodzi recykling, odzysk i utylizacja - papieru i tektury, tworzyw sztucznych, szkła, drewna i metali. Zajmują się wywozem odpadów budowlane i poremontowych, jak również odpadów przemysłowych i komunalnych, BDO i odpadów niebezpiecznych.

EKO WTÓR posiada własną bazę przetwarzania odpadów. W ofercie znajduje się również odbiór odpadów styropianu EPS. To jedyna firma w regionie, która w regionie pomaga w zagospodarowaniu tego odpadu i przygotowaniu go do ponownego wykorzystania!

Nową usługą oferowaną przez firmę jest profesjonalne i przemysłowe niszczenie dokumentów na wysokiej klasy niszczarce przemysłowej o IV stopniu tajności. Pracownicy posiadają certyfikaty dostępu do informacji niejawnych, dzięki czemu każdy pracodawca może czuć się bezpieczny, decydując się na profesjonalną obsługę w tym zakresie.

Transport i odbiór odpadów odbywa się w sposób profesjonalny, a firma dysponuje różnego rodzaju pojazdami przeznaczonymi do ich transportu takimi jak: śmieciarki, hakowce, bramowce, kontenery różnego typu.

Jesteś zainteresowany? Więcej informacji przeczytasz na stronie internetowej: www.ekowtor.net

Możesz również skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 507 011 495 i adresem:

EKO WTÓR

ul. Sielecka 56 A,

Przemyśl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE